Kaipaan sinua nainen

Anonyymi-ap

Kaipaan hymyäsi.Kaipaan katsettasi.Kaipaan sitä kun sinut näin.Kaipaan kaipausta. Kaipaan sinua.

10

255

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Thanks,me too

    • Anonyymi

      Kaipaan sinua mies. Kaipaan yhteyttä. Kaipaan sitä hetkeä, kun vedit minut syliisi. Sitä erkaantumista en kaipaa.

    • Anonyymi

      Kaunis viesti!! Tämä voisi olla loppumaton lause, kaipuun kohdetta ajatellessa huomaa kiinnittävänsä huomiota kaikkialle kohteeseen. Kaikki tuntuu ja näyttää niin täydelliseltä, ihmettelevän näköiset ilmeet, tunne kun toinen ilmaantuu hetkeen yllättäen, läheisyys jonka tuntee joka solulla, varovaiset vilkaisut ja kämmenien vertailut. Kaipuu ei synny ilman yhteyttä, täytyy olla jokin joka yhdistää ihmiset. Kaipuun lähteen kohdatessa, jännitys saa joskus käyttäytymään erikoisesti, mutta hetken kuluttua on tuttuus ja hyvänolon siivittämä tilanne, jossa toivotaan jonkinlaista läheistä kontaktia. Kaipuu on terve tunne, jonka Nainen tai Mies saa aikaiseksi toisessa ihmisessä, joskus koetaan se sykähdyttävä hetki kun toinen haluaa ja ottaa tykönsä.


      https://youtu.be/kn8rRjP108Q

    • Anonyymi

      Minäkin kaipaan sinua. Katsettasi ja hymyäsi. Sanojasi. Hyvää viikkoa sinulle.

    • Anonyymi

      Minulka ei ole ketään.

    • Anonyymi

      Laita viestiä

    • Anonyymi

      Onko siitä pitkäkin aika kun viimeksi? Anna nyt pieni armonpala ja kerro ketä kaipaat noin.

    • Anonyymi

      Niin, meidän näkemisestä taitaa olla jo aikaa?

    • Anonyymi

      Viime yönä nähtiin miehen kanssa. Oltiin mun luona, se oli muuttanut meille. Siinä oli myös yks toinen tärkeä elämäni mies. Luultiin että meidän kämppä oli pienentynyt mutta löydettiinkin monta lisähuonetta. Sillä miehellä joka oli muuttanut meille, oli jotakin asioita mitä sen piti hoitaa pois ja sillä oli mieli vähän ankea mutta kuitenkin onnellinen kun se oli meidän kanssa.

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      150
      11392
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      28
      8092
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5864
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      161
      4634
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      10
      4626
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      32
      4321
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      84
      4183
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      84
      3477
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3230
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1731
    Aihe