Mitä tarkoittaa myllytys?

Liittyykö jotenki maalautuksee tai jotain ?? kertokaa ½!! Esiintyy tosi mones paikas niinku BMW clubin sivuil aina. Omistan bmwn ja se o ainoo oikee auto muut o romuja !!!
41156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo, se liittyy tosiaan paalaamiseen. Eli tuningautot poistetaan liikenteestä, myllytetään paalaamossa ja viedään romikselle.

Myllyä tunigautoille.

Äänestä

Myllytys on vähän niinkun semmosta että kaikki bmw- kuskit ängetään betonimyllyyn ja niin sanotusti pirtelöidään ja levitetään bemarien alustaa ruostesuojaks....kannattaa kokeilla....

Äänestä
  • Ei voi bemari kuskeista tehdä pirtelöä, koska mulkussa on yleensä karvoja ja ne jää ikävästi kellumaan pirttelön pinnalle!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön_tuunaaja kirjoitti:

Liittyykö jotenki maalautuksee tai jotain ?? kertokaa ½!! Esiintyy tosi mones paikas niinku BMW clubin sivuil aina. Omistan bmwn ja se o ainoo oikee auto muut o romuja !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu