Ei ainakaan popissa, eikä jetissä.
Ne tytöt näyttää siltä, ettei niille kannata mennä juttelemaan tai edes katsoa, ellet satu olemaan mallipoika.
Kauniin, tarkoitan aidosti kauniin naisen ei tarvitse korostaa egoaan esittämällä eikä itseään korostamalla.
Mistä löytyy lupsakat ja mukavat naisen Jenssissä?
Ne tytöt näyttää siltä, ettei niille kannata mennä juttelemaan tai edes katsoa, ellet satu olemaan mallipoika.
Kauniin, tarkoitan aidosti kauniin naisen ei tarvitse korostaa egoaan esittämällä eikä itseään korostamalla.
Mistä löytyy lupsakat ja mukavat naisen Jenssissä?
Vastaukset 9
Vanhimmat
mikä vitun jenssi? Ihme kun ei senssi. Feveristä löytyy mukavia naisia, siispä suunnatkaamme sinne huomenna.
Vai eikö? Olen itse kuullut monta kertaa näin tehtävän.
ei sanota ja piste
..että kaikki joensuulaiset akat on ihan perseestä! Jos siellä yrittää vähän tanssia jonkun kanssa niin heti tönii pois, ovat epäkohteliaita, olevinaan parhaimman näköisiä koko maailmassa. Ihmeporukkaa.. Sit ku löydät sen "lupsakan" naisen sieltä ja vähä pääset juttuun nii kotiin kohti suunnistaessa ilmeestyykin uusi yllätys!! "Oon varattu." VOI VITTU! Miks vitussa ei voi heti sanoo?!?!? SAatana sit on ilta pilalla jonku itsetuntoaan kohottavan lutkan takia joka ei viiti sanoa olevansa varattu ennenku ollaan taksiin menossa!! Mikä helvetti teitä naisia vaivaa!? Alkaaka nyt perkele jo tulla järkiinne.. Ja tää on pääosin popin asiakaskuntaa. Nyt rupes kyllä vituttaa.
niin, että jos on varattu ni ei saa kenenkään jätkän kans jutella??eli sinne baariin sais lähtee vaan mies/naispanoa hakemaan.ei siis saa keskustella kenenkään kanssa. Lihatiskimeininkiä(kö), ihme ääliö oot.
jos aina kattoo minihameiden ja ryntäiden perään niin ei ihme jos alkaa ottaa ne eukot päähän! katopa joskus niitä jotka ei tuo itteään esille... niin minäkin tein!
Tai ainaki lähestymistavassa?? Itse kyllä käyn aina popissa, tosin olen VARATTU, mutta yritän kyllä sen kohteliaasti sanoa... Mutta jos joku tulee hinkkautumaan tanssilattialla perseeseen kiinni niin varmasti sanoa täräytän että suksi vittuun!! Käytöstavat kunniaan miehetkin!
...mitäs siitä sitten tulee jos onkin varattu ja haluaa tanssia... sitten kun joku tulee hinkkautumaan, niin ei sais pois töniä, no sit jos ei tönis niin taas nimitellään huoraks:) näinhän se menee tää joensuun meno..heh
Olen jopa liian herrasmies, sekään ei ole hyvä.
En ikinä tungeksi, enkä hinkkaa