Kuivaatteko miehet

Pippelinnokan vessapaperilla pissan jälkeen?
1389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ymmärtääkseni ne ravistaa eikä kuivaa millään. Ekologista ja pakarat tykkää.

Äänestä

Kyllä kuivaan. Alkkarit alkaa haista kuselta muuten.

Äänestä

Joo kyllä kuivaan heti sen jälkeen kun oon kussut koko pöntön reunoja myöden ja tietenkin ravistellut. Sit nappaan palan, ja huom vain palan paprua, ja toiseen tulee penis, taputus liikeellä sitten terskan kuivaan. Joskus menee villiks ja taputus muuttuu edes takas vedoks.

Äänestä
  • Vaikkakaan alotus ei koske minua eikä mun penistä koska oon nainen ja penistä en oo nähnyt en edes muista koska viimeks. Varmaan voisin kattoo pornoo mutta en uskalla koska pelkään että tuun kateelliseks kun muut pääsee oikeesti tekeen sitä.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Vaikkakaan alotus ei koske minua eikä mun penistä koska oon nainen ja penistä en oo nähnyt en edes muista koska viimeks. Varmaan voisin kattoo pornoo mutta en uskalla koska pelkään että tuun kateelliseks kun muut pääsee oikeesti tekeen sitä.

    Sama täällä miehellä pillua ei oo tullut nähtyä aikoihin.

    Äänestä

Usein kyllä, jos sisävessassa olen asioilla. Jos ei kuivaa, niin tulee hieman pissaa käteen touhutessa, jos alkaa sillä vehjeellä leikkimään.

Äänestä

Ei tarte kuivailla ravistus riittää. Ei oo vielä eturauhasvaivoja, että tipottas housuun. Kuten täällä näkyy olevan jo eräillä

Äänestä

Ei mutta ejakulaation jälkee kyllä ja usein tulee tungettua pippelinnokan ja alkkareiden väliin paperia ettei tahri

Äänestä

Kyllä se heppi pitäs uittaa etikassa ja sitten voisitte pestä lattian, tippojenne jäljiltä. - sivusta huomio

Äänestä

Kyllä kuivaan kun muuten pieni pisara ollisi boksereissa ja se tuntuisi ikävältä ja haisevalta, esinahalla on ominaisuus että pelkkä ravistus ei riitä.

Äänestä

Siihen kyllä liittyy virtsateiden tulehduksen vaara. Paperista johtuen, voi sisältää ikäviä, valmistukseen liittyviä aineita, jotka ajautuvat virtsaputkeen.

Äänestä

Tosi äijät ei pyyhi,mut naiselliset miehet pyyhkii

Äänestä

En ole koskaan kuivannut ja hyvin on suuhun kelvannut

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pippelinnokan vessapaperilla pissan jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu