Missä oli Sanna? Ei ollut torilla? Kyseltiin toiselta demarinaistlta. Tyly oli. Sano vain, ei oo täällä.
Missä Sanna??
Anonyymi-ap
261348
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Kylläpäs oli, ei vain ollut SDP:n teltalla vaan kierteli toria.
Nii oli!! Sain karkit molempiin käsiin 👍🏽
Ei Sannaa kukaan kaipaa, jos ei Olavi.
Sanna Marin kaipaa valoa, aurinkoa ja iloa.
Tottakai huumeita ja viinaa.
Oel alustamassa hornetti kauppoja Zelenskyin kanssa, ee kerkee teltalle.
Onkos vihreillä oma bajamaja? Onkos Ohisalo ilmastomappeineen saapunut ukrainasta paikalle?
Nyt on mennyt etunimet sikinsokin🤣
Niin on, Iisalmen Sannan sukunimeäkään ei saa täällä kertoa.
Kaarina on kaupunki Turun vieressä.
Se on Kauppinen
Sanna on huippu älykäs, jos verrataan Kauoungin valtuuston puheenjohtajaan Kati Åmanniin! Hän hävittää valtuutetulta pyytämänsä asiakirjat? Onko muitakin asiakirjoja häveyksissä. Tossavainen anna Palaa! Kansa vaatii!!!
Kauppinen?
Hyvin vastas jollekkii öyhöttäjälle, sano sille että otapa pipari. Ukko messus homojen liiasta huomioinnista.
Miksei voinut vastata kansalaisen kysymykseen?piparillako niitä asioita hoidellaan.no eihän tuo nuita pipariakaan ole itse maksanut.
Se öyhöttäjä on Marin itse,Kiovassa öyhötti oikein kunnolla pimsa märkänä.
Kyllä vastasi asiallisesti moneen kertaan, mutta eipä sille mahda mitään, jos ei toinen älyä. Mistä se sinä tiedät kuka piparit on maksanu? Kylläpä olet ikävän oloinen ihminen.
Sinneet oo Saana pitkii aekoihi?
Sdp.n Toppinen ei ole aikaan saanut uransa mitään, sellaista muuta kuin julkisessa kokouksessa on on todennut, että Tossavaisen asia on prosessissa, ei ole perusteita lähettänyt asianomaiselle. On syytä epäillä , että on täys ymmärtämätön KYRPÄ!
Ootko kuullut sanonnan, siitä puhe mista puute.
Pitäskö Jouko sinun nyt kysyä sitä hävinnyttä lappua?
Kyllä pitää, tämä on SDP kansanedustaja ehdokkaan virallinen näkemys asiasta.
Sanna haluaa Suomesta diktatuurin ja päättää puolustuksesta yksin. Äänestäkää vaan sosiaalidemokraatteja jos olette samaa mieltä. Malli Putin ja Xi.
Milemmat sannat on Kuopiossa tiistaina!
Minä en ymmärrä, ku Iisalmen Sannoo tässä kyseltiin.
Joku kyselee piäminister sannoo kaet?
Jako makkarata lippiksessä
Olitko kuuntelemassa? Torpparinako haluaisit vielä olla orjatyössä?
Missäs oli Väenö ja onko Viljoo näkynyt?