Toimittajat kännissä YLEn ohjelmassa

Mitä helvettiä, kuuntelin 8.3 .2023 YLE:n ohjelmaa ja musta kuullosti siltä että koko jengi oli kännissä: hirveetä sössötystä ja tyhjän nauramista. Tunsin myötähäpeää sekä Yle veron maksajana myös raivostutti. ”Josss asssia on vakava, niin ssssaaako olla känissssä…”.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siis Pyöreä Pöytä. Kuunnelkaa itse. Kiusallista

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä helvettiä, kuuntelin 8.3 .2023 YLE:n ohjelmaa ja musta kuullosti siltä että koko jengi oli kännissä: hirveetä sössötystä ja tyhjän nauramista. Tunsin myötähäpeää sekä Yle veron maksajana myös raivostutti. ”Josss asssia on vakava, niin ssssaaako olla känissssä…”.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu