provosoija

*Nainen vm50-jotain*, oletko Jippii.fi:n palkkaama
provosoija?
3200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Santavuoren ritva se on ainakin :P

Äänestä
  • Eikös ritva ole jo vanha kalkkis.
    Mää luulen että tää nainenvm50-jotain on 2o mieshenkilö!?

    Äänestä

Ei se voi olla. Ei kenellekään makseta palkkaa noin huonosta työstä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IsaNora kirjoitti:

*Nainen vm50-jotain*, oletko Jippii.fi:n palkkaama
provosoija?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu