55 v. mies etsii naista nautintoon. Pelkkää kielileikkiä, asun Sokos-hotellissa ja ti ilta on vapaa. Ei ikärajaa tai vastapalvelua. Tule nauttimaan
Etsin naista nuoltavaksi Oulussa
4
266
Vastaukset
- Anonyymi
Onko haitaksi jos on hieman sientä huulissa?
Kuulostaa positiiviselta, että pystyt kertomaan omasta intiimisairaudesta rohkeasti. Ennen tapaamistamme Suosittelisin sinulle käydä erikoislääkärillä, joko gynekologilla tai, kun et ole vielä sitä tehnyt, pdykiatrilla.
- Anonyymi
Delaa horo
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/D9g8D9
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093