Marokkolaiselle matkustajalle Afrikassa olisi tarjoiltu joukkoittain naisia

Anonyymi-ap

Marokkolainen vanhempi mies kertoi marokkolaisesta Afrikan matkustajasta, joka pyöräili Mustan Afrikan heimoilla.

Mies meni heimolta kysymään perustarpeita kuten yösijan. Heimojäsenet vastasivat, että eivät voi antaa, muuten miehen pitää jäädä asumaan heidän kanssaan koko elämäksi. Mies ihmetteli. Heimo kuitenkin piti marokkolaista panttivankina. He toivat hänelle naisen ja tahtoivat miehen makaavan hänen kanssaan. Heino tahtoi, että nainen synnyttää marokkolaisen lapsen. Lisäksi heimo kertoi, että tahtovat, että kaikki naiset makaavat marokkolaisen kanssa ja kantavat hedelmää.

Onko tarinassa järkeä? Onko totta? Tahdon tietää, koska olen samanlaisella epäilyksen kannalla Afrikan suhteen, että seksin jättiläisiä, joista ei ole täällä tarpeeksi tietoa!!!

2

312

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pystyykö afrikkalainen mies lainaamaan vaimoaan vieraille tuon tuosta vain, eikä hänen käy kipeäksi kadotettua omaisuutta?

    • Anonyymi

      Mejän kylän Heino on pyöräillyt Muoniosta Cape Towniin (perille päästyään myi pyörän laukkuineen).

      Hänen mukaansa on vakiomenettely, että huoneeseen majoittujalle annetaan aina mahdollisuus yöleluun. Näin taataan, ettei hotelliin tule varkaita vaan hotellin oma henkilökunta suorittaa operaation. Ja, tuollahan joka Martta on jonkun ämmi. Afrikassa naimaton nainen ei ole kuin karboksyyli itikoille.

      Hän suositteli metodia.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      94
      8201
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3942
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1916
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1400
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      35
      1282
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      32
      1132
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      12
      1030
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      857
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      832
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      29
      797
    Aihe