Kerron nyt tässä yhden omista paranormaaleista kokemuksistani. äitini oli juuri lähtenyt veljeni treeneihin. Mitään paranormaalia ei siihen mennessä ollut tapahtunut, kunnes suljen huoneeni oven ja huoneeni ovesta kuuluu raapivia ääniä, pelästyin kovasti ja ajattelin että se olisi laukkuni joka oli huoneen ovessani mutta ei. Se ääni kuulosti kynsiltä, ja siltä että joku raapaisi oveani. Tämän oli todella traumaattista ja jätti kyllä arvet.
Kertokaa teidän paranormaaleja kokemuksia tänne.
6
377
Vastaukset
- Anonyymi
Olin tänään bussissa ihan etuosassa ja taustalla ei kuulunut mitään muiden matkustajien puhetta. Yhdessä vaiheessa minut valtasi jotenkin outo ja huono olo. Katsoin taakseni ja näin noin nelikymppisen naisen. Hetken päästä naisen puhelin soi ja hän puhui, kuinka tarvitsee lääkkeet ja puhelimen laturin mukaan. Kuulin vielä, kuinka sanoi puhelimeen, että pidä peukkuja, että pääsisin sairaalaan. Toisille siis sairaalaan päästään ja toisille joudutaan, välihuomio. Ennenkin olen "tuntenut" tai aistinut muiden sairauksia. Kaikista en viitsi edes nimettömänä huudella sen enempää.
- Anonyymi
Tuttuni näki vääristyneitä naamoja kesken iltalenkin,pian tulikin psykoosi.
- Anonyymi
Radio meni itsestään päälle. Sama kävi ilmalämpöpumpun kanssa vaikka molemmat oli sammutettu. Eikä niitä kukaan ollu voinut käydä laittamassa päälle. Epäilen että edesmennyt isäni liittyi jotenkin asiaan.
- Anonyymi
Paljon olen asioista kuullut, itseltä se ensimmäinenkin vielä puuttuu.
M 79 v - Anonyymi
Niille on Suomi24 sivustolla ihan oma osionsa. Kummittelu palstalta löydät kokemuksia pilvin pimein
- Anonyymi
Selittämätön koputus oven ikkunaan, kolmesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p294977Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1554776Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2154762Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1194580Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil133670Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192364Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32148- 661677
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill241574- 1911281