Kun ei nähdä enää

Anonyymi-ap

Vaikka toisaalta haluaisin, niin ei. Eikä tulevaisuuskaan lupaa hyvää kohtaamista ajatellen. Surullista. Sinä et halua, että kohdataan, et halua joutua tilanteeseen, jossa joudut juttelemaan kanssani. Ja vaikka tässä molemmat haluaisi, niin mahdollisuudet ovat aika pienet. Sitä varmaan tavoittelitkin. En muutakaan osaa ajatella. Vaikutelma on usein sitä, miltä se näyttääkin. 💔

14

124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • En ainakaan minä halua, ettei enää nähdä ja jutella koskaan.

      • Anonyymi

        Hyvää yötä 👩


      • Anonyymi kirjoitti:

        Hyvää yötä 👩

        Hyvää yötä. Nuku hyvin. :)


    • Anonyymi

      Tuo, että mitä toinen mielestäsi tavoittelikin on arvailua, kuten toteatkin ja tuollainen arvailu on yhtälailla oven sulkeminen. En pahalla. Ja hyvää yötä kuitenkin aplle.

    • Anonyymi

      Ketä et näe enää?

    • Anonyymi

      Ehkä hän suojelee itseään?

      • Anonyymi

        Miten pihalla voi ihmiset olla


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miten pihalla voi ihmiset olla

        Jos et koskaan lle ihastunut sellaiseen, mitä et voi saada. Et voi tietää, miten kipeää toisen näkeminen tai tai joku asia mikä hänestä muistuttaa tekee. Sitä todellakin suojelee itseään ja välttelee, niin paljon kuin mahdollista.


    • Anonyymi

      Niin. Ehkä se on vaan nyt parempi näin. Ei siitä koskaan mitään tullut. Olen pahoillani

      • Anonyymi

        Olisi voinut tulla. Mutta jos ei edes yritä, niin ei voi mitään tietää siitä, mitä olisi voinut tulla.


    • Anonyymi

      Yhdelle miehelle:
      Haluan nähdä ja haluan jutella. Se lähestyminen vaatisi jonkun kohtalon oikun. Olen siinä uskossa, että tämä on yksipuolista ja siksi en lähesty.

    • Anonyymi

      Päinvastoin. Haluan nähdä ja tullaan näkemäänkin, mikä sen estäisi.

      • Anonyymi

        Mikään ei voisi sitä estää, jos se on vallassani.
        (sivusta)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      120
      4010
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      76
      3335
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      67
      1947
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      219
      1401
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1312
    6. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      225
      1049
    7. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      765
    8. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      716
    9. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      20
      706
    10. Unelmoitko asumisesta ja elämisestä tai lomasta Lapissa?

      Unelmoitko Lapista, ja ehkä voisit asua ja elääkin siellä? Lappi kiehtoo niin suomalaisia kuin ulkomaalaisiakin: lumi,
      Sinun unelmalomasi
      6
      695
    Aihe