Desperados...Mistä sais?

Emilia

Kertokaa ihmeessä, jos joku olet etsinyt Desperados PC peliä. Tahtois heti, mutta pitäis kuulemma tilata, ja toimitusajat pitkät, joku sano että kuukausia.
Mistä kandes kysyä, tai olisko jollain muuta ideaa, tai vois myydä???
Desperados-fani

6

1101

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bandiitti

      Oletko koittanu jotain "imuria" esim: muulilla näyttäs löytyvän kyseinen peli.

      • Emilia

        Moi,

        Kiitos, hakukoneilla olen yrittänyt, ja kaikki nettimyymälät ilmoittaa varastosta ei löydy, ja maahantuojan varasto tyhjä :(
        Mitä tarkoitat "muuli"lla, sorge tyhmä kysymys?


      • lollero
        Emilia kirjoitti:

        Moi,

        Kiitos, hakukoneilla olen yrittänyt, ja kaikki nettimyymälät ilmoittaa varastosta ei löydy, ja maahantuojan varasto tyhjä :(
        Mitä tarkoitat "muuli"lla, sorge tyhmä kysymys?

        Lataa vaikka eMule ja wareta se peli, jos kaupoista ei löydy?


      • jyrr
        lollero kirjoitti:

        Lataa vaikka eMule ja wareta se peli, jos kaupoista ei löydy?

        mä tien misä myydään desperado
        semmonen kauppa ku veljekset keskinen tuurista:)


      • Emilia
        jyrr kirjoitti:

        mä tien misä myydään desperado
        semmonen kauppa ku veljekset keskinen tuurista:)

        Kiitos,
        Jospa sit ensi viikolla päästään jo pelaamaan, ollaan siskon kans kyllästytty tuon muropaketissa tulleen pelin tuttuuteen, ja kuultiin että monitasoinen peli oikea sellainen on olemassa...jesss
        Olette mukavia!!


    • Tsaller

      Ilmaiseksikin saa Desperadoksen ja on kokoversio. Omilla koineilla ainakin toimii ja koneet ovat vista, ja windows 7. Tarvitset sen lataamiseen ensin Utorrentin ja annan linkin Utorrentin lataus sivulle:
      http://www.utorrent.com/
      Muista Utorrentin kanssa, että se pitää vielä asentaa! Sen jälkeen menet sivulle nimeltä Isohunt. Annan siitäkin oikean linkin:
      http://isohunt.com/torrent_details/247595397/Desperados?tab=summary
      Paina tuolta sivulta download torrent, koska pelkällä downloadilla se ei toimi. kun olet painanut siitä ja kun se on latautunut, painat siitä latauksesta. Avautuu Utorrent ja se alkaa lataamaan torrenttia. Sitten kun se on latautunut, menet kansioon ja siirrät kaikki sisällöt tavalliseen kansioon, ellei ne ole jo ja sitten avaa Desperados.exe, mutta muista Suorittaa se järjestelmänvalvojana. sitten sen pitäisi toimia, kunhan vain assennat sen vielä. Anteeksi pitkä teksti, mutta toivottavasti neuvoni auttoivat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      266
      3338
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      80
      1448
    3. 66
      1213
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      199
      1049
    5. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      48
      943
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      63
      941
    7. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      51
      932
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      42
      787
    9. Mitä tekisit jos

      Aamulla vierestäni heräisit
      Ikävä
      47
      772
    10. Olet hirviö

      Eikä kukaan saa mua muuttamaan mieltäni.
      Ikävä
      113
      716
    Aihe