Ihmisellä 7-8 chakraa ja toisesta me synnytään

Anonyymi-ap

Onko avaruudessa elämää kysymystä voi lähestyä ihmisten chakroista.

Me synnytään ihmiset toisesta chakrasta, oranssisesta, joten elämä syntyi evoluutiossakin jo silloin kun planeetta oli oranssinen, kuten marssi, että ehkä juuri nyt marssissa syntyy elämää, samaan aikaan kun ihmiset ajattelevat sitä ja avustavat energioillaan syntymään.

Punainen Muladhara chakra sen sijaan ei ole meidän osuutemme, joten voin olettaa, että ihmisillä on ollut menneisyys takana, ainakin yhden elömuodon verran.

Takanamme on yksi ufo olomuoto, jossakin avaruudessa.

Toisen chakran jälkeen jatkuvat keltainen, vihreä, sininen, purppura chakrat, kruunuchakra....yhteensä 5 chakraa.

Joten nykyisen elämämme jälkeen on olemassa vielä 5 ufo elämän muotoa.

Onko tässä logiikassa järkeä?

Elämän muodot sijaitsevat jossakin avaruudessa.

Olemme kenties yksin Aurinkokunnassa ja sen Solarin elämä syntyy toisesta oranssisesta chakrasta, vaikka elämä syntyy kolmannella planeetalla.

Kehollisesti olemme toisia, mutta paikallisesti kolmonsia.
2 ja 3

Itsensä tunteminen on 2
Ympäristön tunteminen 3
Järjen käyttö 4...

Järjen käytön jälkeen tapahtuu kohtaaminen 5.
Ehkä 4 jälkeen, joka planetaarisesti on Mars, tapahtuu kohtaaminen toisen olion kanssa 5.
Kun saavutaan Marssiin, niin tapahtuu luonnollinen looginen kohtaaminen ulkopuolisen kanssa, kun kysytään että koska me tavataan ufo.

T: Vapaa Spekulaation Tiimi
VST

2

203

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

      🍑 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 185
      4112
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      99
      3418
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      100
      2756
    4. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      299
      2665
    5. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2356
    6. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      160
      2111
    7. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      0
      2060
    8. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      15
      1723
    9. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      6
      1464
    10. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      44
      1127
    Aihe