milloinkaan. En itse käytä alkoholia, niin en myöskään osta sitä muille. Jokainen ostakoon omat virvokkeensa.
Tää nainen ei osta kaljaa
9
101
Vastaukset
- Anonyymi
Sinun juomingit tuskin on ikävä palstan asiaa. Ei kiinnosta anonyymin kauppalista.
- Anonyymi
Miten niin just mun? Onhan täällä muittenkin kauppalistoja.
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17780994R
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
En minäkään juo kaljaa enkä sitä osta itselleni. mutta voin ostaa, jos rakkaani tai joku muu tulee ja tykkää kaljasta. Huomaat jos olet joskus parisuhteessa. Ostat sille toisellekin tuotteita etkä vain itsellesi.
- Anonyymi
Olen ollut parisuhteessa, enkä ostanut virvokkeita. Ei mikään suhde voi olla siitä kiinni mitä ostaa toiselle ja mitä ei.
- Anonyymi
Naisen kuuluu palvella miestä ja tuoda olutta ym mitä nyt mies sattuukin pyytämään
- Anonyymi
No sulle varmaan löytyy tuollainen passaaja joka tuo oluttakin.
- Anonyymi
Naisen ei kuulu palvella miestä eikä ostaa hänelle tupakkaa tai alkoholia.
Nainen ja mies ovat tasavertaisia ja yhdessä tekevät kotitöitä, se on ihanne.- Anonyymi
Ookkona feministi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3574237Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1393713Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92411KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti772254Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei112224Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1501891Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181798- 1181796
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241399Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j1551085