milloinkaan. En itse käytä alkoholia, niin en myöskään osta sitä muille. Jokainen ostakoon omat virvokkeensa.
Tää nainen ei osta kaljaa
9
116
Vastaukset
- Anonyymi
Sinun juomingit tuskin on ikävä palstan asiaa. Ei kiinnosta anonyymin kauppalista.
- Anonyymi
Miten niin just mun? Onhan täällä muittenkin kauppalistoja.
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17780994R
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
En minäkään juo kaljaa enkä sitä osta itselleni. mutta voin ostaa, jos rakkaani tai joku muu tulee ja tykkää kaljasta. Huomaat jos olet joskus parisuhteessa. Ostat sille toisellekin tuotteita etkä vain itsellesi.
- Anonyymi
Olen ollut parisuhteessa, enkä ostanut virvokkeita. Ei mikään suhde voi olla siitä kiinni mitä ostaa toiselle ja mitä ei.
- Anonyymi
Naisen kuuluu palvella miestä ja tuoda olutta ym mitä nyt mies sattuukin pyytämään
- Anonyymi
No sulle varmaan löytyy tuollainen passaaja joka tuo oluttakin.
- Anonyymi
Naisen ei kuulu palvella miestä eikä ostaa hänelle tupakkaa tai alkoholia.
Nainen ja mies ovat tasavertaisia ja yhdessä tekevät kotitöitä, se on ihanne.- Anonyymi
Ookkona feministi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4346173- 875480
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest514477- 543996
- 803983
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33616SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933549Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1213274Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713251- 432309