Jännä juttu että monet Persut ulkoisesti ei niin viehättäviä. Näitä on useita mutta esimerkkinä Matias Turkkila. Ulkoinen olemus huono, pois työntävä.. Mut ei nää joo Missi tai Mr kisoja ole.
Sanonta kuuluu että rakasta itseäsi niin joskus opit rakastamaan muita. Voisko tuo Turkkilan negatiivinen olemus johtua siitä että ei arvosta itseä niin ei arvosta muita? 😐
Vaalit lähestyy - Persut ei ulkoisesti niin viehättäviä
6
132
Vastaukset
- Anonyymi
Viha ei kaunista ihmistä !!
- Anonyymi
Voi reppanaa, etkö muuta keksinyt punikinraato?
Kuten annoin ymmärtää että ei tolla lookilla suurempaa väliä. Mut katsokaa Turkkilan olemusta haaststteluissa niin ymmärrätte mitä tarkoitan.
- Anonyymi
Timmyy kirjoitti:
Kuten annoin ymmärtää että ei tolla lookilla suurempaa väliä. Mut katsokaa Turkkilan olemusta haaststteluissa niin ymmärrätte mitä tarkoitan.
Vasureissa on pari ministeriä ehdolla, toinen näyttää aliravitulta hevoselta ja toinen rääkätyltä kamelilta?
- Anonyymi
Oikeesti Timmy, olen seurannut sun kommentteja täällä Suomi24:ssa aikaisemmin ja nyt olen pettynyt. Ihmisten ulkonäön arvostelu on ihan puhdasta koulukiusaamishommaa ja sinä pystyt taatusti parempaankin kuin siihen.
Jos jatkossa keskitytään vain euroviisujen ja futiksen kommentoimiseen ja jätetään ihmisten ulkonäön haukkuminen pois, jooko?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1471929
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir2851057Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.81879- 35868
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31779Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta18726- 72713
Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44681Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos58674- 43670