Aitoja Lexuksia taitaa olla vain LS, GS ja IS sekä kaikki urheilumallit. Muut taitavat jakaa aina perusrakenteensa jonkun Toyotan kanssa?
Aidot Lexukset?
9
577
Vastaukset
- Anonyymi
Toyota.
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#177832012
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Minkä kanssa RX jakaa?
- Anonyymi
Eiköhän ne ole kaikki vain fiininpiä Toyotoita.
- Anonyymi
Ainakin konserniautoissa, varsinkin Volkswagen-konsernin autoissa perusrakenne ja tekniikka on kaikissa aina sama. Vw=Skoda=Seat=Audi. Kaikki koottu samoista epäilyttävän heikoista osista ja komponenteista pienin muutoksin. Skoda ja Seat kaikkein varmimpia koska niissä käytetään vähän kauemmin ns. paremmissa malleissa käytössä olleita osia. Silti niissäkin lastentauteja riittää normaalia enemmän.
- Anonyymi
Voi tuota sinun tyhmää ja tietämätöntä liturgiaa jota jaksat toistaa vuodesta toiseen.
Nyt puhutaan Lexuksesta.
- Anonyymi
Lexus pyrkii nousemaan samaan laatukategoriaan kuin kiinalainen Volvo. Tosin vielä Lexuksella on paljon matkaa jäljellä esim. kestävyys- ja turvallisuuspuolella. Mm. Lexuksen sähköauto on lajinsa huonoin. Range pakkasella alle 200 km ja lataus umpihidas! Edes akun navipohjaista lämmitystä ei ole! Malli jo nyt teknisesti vanhentunut ja matka-autona kelvoton. Hinta yli 85 tonnii!
- Anonyymi
Kuinkas se oma vanha Volvosi on pelannut, Pentti. Entä se ladon näköinen talo jossa asut? Tajuatko että olet seurannassa faniesi toimesta.
- Anonyymi
Pentti on tetstannut BZ:n Ja RZ:n. Valmistaja lupaa, että RZ kulkee 440 km. Ei kulje. Kevätsäässä 200 on maksimi. Enempää ei pääse ja lataus sama kuin BZ:ssa. RZ ei pysty tarjoamaan sitä mikä autoissa on tärkeintä; matkustamista. RZ on niin paska, että ei siillä ei voi oikeasti matkustaa. Se on lyhyiden matkojen kaupunkiauto. Tunnin voi ajaa. Sitten stoppaa ja alkaa lataushelvetti. Nollakelissä siihen voi kulua viisikin tuntia pikalaturissa. Viidessä tunnissa saa uudet 200 km ja sitten taas sama odotus edessä. Kärry tai suksiboksi nostavat kulutuksen pilviin ja range on silloin vain 100 km. Olen varma, että Toyotan pomot kiroavat koko rottelon alimpaan helvettiin. Se on äärimmäisen vaarallinen mainehaitta Toyotalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856314
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303793törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283150Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691706- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46959Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859