Mutta en voi sinua saada. Tarvitsen virtuaali laastarin, että pääsen yli. Toista sinunlaista ei ole💔
Kaipaan sinua mies
Anonyymi-ap
857
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei kukaan halua sinulle laastariksi. sori.
Tänään virtuaalilaastaria ettimään, tosin ei se tuu tietämää et on laastari, kun pistän räpsyripset ja keimailun peliin.
Googletapa sana virtuaali. Sinä etsit lähisuhdetta etkä virtuaalia, jos tarvitset ripset siihen. Sivusta ja naiselta tämä.
Niin siinä käy kun havittelee varattua ja provosoi todella paskamaisesti miehen kumppania. Kärsi seuraukset nyt bi-a-tch.
Oletkohan ymmärtänyt jotain väärin
Tästä kommentista päätellen siellä päässä on jonkinlaista kärsimystä ihan jo trollauksen aiheesta päätellen
Olet sinä vaiheesa vasta aito ja arvokas ihminen kun lopetat kaipailusi ja alat elämän ihan oieaaelämää.Löydät arvoisen ihmisen tosi elämästä et tältä ei kaipauksilla. Ymärrä kaika ihastumisa ei voi saada.Ymärrä jos pänät se tarkoitaa on loppu.Toinen jatkanut elämää ja on uusi suhde päällä.
Typerä kommentti. Sinä et ole sen arvokkaampi tai aidompi kuin tuo aloittaja kommentteinesi täällä. Ihan pöljiä juttuja. sivusta