Anteeks että mä oon

Olemassa. Kyl mä sen tiiän et oon vastenmielinen
En mä kuitenkaan ymmärrä mitä pahaa mä sulle tein
Mä voin kadota sun elämästä nii on sulla sitte helpompaa ilman tälläsen paskajätteen olemassaoloa
Ja pysyn poissa missä sitte ikinä oot
Ei pelkoo että mua joutusit näkemmä
Jos joskus nii kävis että tulisit kadulla vastaan niin vaihdan kadun puolta enkä edes kato sua
779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kauheeta mitä sää nyt tällasta. Rakastan sua.

Äänestä

Jos sulla on päässäsi tollaset narratiivit, toimit sitten niitten mukaan jos haluat. Voi olla noin, voi olla että ei.

Äänestä

Ihan p*skaa
syön pizzaa pimees kämpäs ja toivom et katoiaskn
ois vaa pitäny käbellä merelle

Äänestä

Pää täynbä nareatiivejs

Äänestä

Nonnii nukuhan pää selväks en usko et kukaan sua ihmisjätteenä pitää

Äänestä
  • Nimen omaan nuku pää selväksi. Lopeta samalla itse säälisi ja itsesi ruoskiminen tällä.Hanki elämään jotain tekemistä. Asukastalot kuin menen vaikka ilmaseen ystävä kurssille.Nitä järjestää Kirkko ,punainen risti. Tai pyydä edelämainituista paikoista itsellesi ystävä.Olit nuori ,minkä ikäinen tahansa sukupuoleen katsomatta: Elämä saa aikaan tekmistä ja loppuu itse sääli! Aina rakkaus ei kestä. Rakkaus toki ikuista kohde vain vaihtuu.Laske irti.Opetele elää reali ajassa. Terv. Helsingistä.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Nimen omaan nuku pää selväksi. Lopeta samalla itse säälisi ja itsesi ruoskiminen tällä.Hanki elämään jotain tekemistä. Asukastalot kuin menen vaikka ilmaseen ystävä kurssille.Nitä järjestää Kirkko ,punainen risti. Tai pyydä edelämainituista paikoista itsellesi ystävä.Olit nuori ,minkä ikäinen tahansa sukupuoleen katsomatta: Elämä saa aikaan tekmistä ja loppuu itse sääli! Aina rakkaus ei kestä. Rakkaus toki ikuista kohde vain vaihtuu.Laske irti.Opetele elää reali ajassa. Terv. Helsingistä.

    En ole aloittaja selvitä sinökin pääsi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olemassa. Kyl mä sen tiiän et oon vastenmielinen
En mä kuitenkaan ymmärrä mitä pahaa mä sulle tein
Mä voin kadota sun elämästä nii on sulla sitte helpompaa ilman tälläsen paskajätteen olemassaoloa
Ja pysyn poissa missä sitte ikinä oot
Ei pelkoo että mua joutusit näkemmä
Jos joskus nii kävis että tulisit kadulla vastaan niin vaihdan kadun puolta enkä edes kato sua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu