Jos katsotte alastonsuomi sivun kuvia, niin mitkä ovat ne alueet joita katsotte?
Itse olen mies 50+ ja suosikkina on tietenkin naisten kasvot, rinnat, yhdyntäkuvat.
Mutta vaikka onkin yli 40 prosenttisesti ( kuka sen määrittelee ) hetero, niin kyllä muniakin tulee katsottua! Kun olen käynyt katsomassa kuvia on kyllä jo aikaa!
Alastonsuomi omat suosikkialueet!
29
16078
Vastaukset
- Anonyymi
Minua kiinnostaa vain ns. fatimaporno, eli nuorehko musulinainen pantavana joko doggylla tai sitten jalat leväällään lähetyssaarnaajassa. Mitä karvasempi vittu, sitä rajumpi orgasmi.
- Anonyymi
Spede se taas jaksaa satuilla buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Spede se taas jaksaa satuilla buaahaa
Katos vaan spede kommentoi jo itseään. Oisko syytä jo ottaa lääkkeesi.
- Anonyymi
Alastonsuomessa on tullut tiirailtua mustalaisnaisten tussuja kun niitä en ole koskaan livenä nähnyt...:D Tuntuu siltä että siellä on nykyään kaikki Shkrek elokuvan Fionatkin vinkumassa sponrosointia. Mitäs vitun paskaa se on, kuka saatans on niin on nysäkulli ettei voi enää rumalle naiselle sanoa että se on ruma eikä maksa pennin jeniä runkkukuvista. Miehet hyvät, netti on pillunkuvia täynnä! Alastonsuomi on 80% täynnä paskaa. Xperience united on se missä lihaan saa liikettä jos varsi ja varustus on kunnossa, etkä ole erityislapsesta kasvanut aikuinen.
- Anonyymi
Idiootti sinne kuviaan pistää ja idiootit kattoo yök
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Idiootti sinne kuviaan pistää ja idiootit kattoo yök
Missä sä täälä kuvia näät. Delaa idiootti.
- Anonyymi
Seksitreffit - https://track.toprevenue.org/tiny/HSE4A
Liittyminen on ilmaista ja suurinta osaa sivuston ominaisuuksista pääsee käyttämään ilmaiseksi. Täysjäsenyys ei ole ehkä ihan markkinoiden edullisin, mutta seuranhaussa laadusta kannattaa maksaa.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/R7g2P4
- Anonyymi
Olin muutaman kuukauden alastonsuomessa kuvan kanssa, ajattelin vilkasta onko siellä muuta kuin sitä normipornoa. Eipä näkyny olevan, ei muuta kuin deep throatia, pakariin panoa, lesboilua, muutamia transuja kyselin muutamalta neidolta voisko joku tehdä päin vastoin, siis, että mies nuolee, imee pillua ja niin monessa asennossa kuin keksivät, reaktio oli negatiivinen ja OF'issa samaa hommaa, suuhun nylykyttämistä ja pakariin toinen ja jos ei ollu oikeaa kyrpää niin tiltuilla samat manööverit, runkkaa.net, kuset ja mällit tyttöjen suuhun, naamalle jne. Todella tylsäksi porno on menny tai onko ne nyt niin sevonneita ja jumittuneet suuhun ja pakariin ettei muunlaista sitten oo.
- Anonyymi
Pelkästä kattomisesta tarttuu sukupuolitaudit yöks
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pelkästä kattomisesta tarttuu sukupuolitaudit yöks
Soon varmaan australialainen lentävä hyppykuppa. Se on kyl vaarallinen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pelkästä kattomisesta tarttuu sukupuolitaudit yöks
Oho sulla on kyllä ihan muu ongelma kun sukupuolitauti.
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/C7u0V3
- Anonyymi
Muutama hyvä malli muuten on sanottava sivusta että aika köyhä versio verrattuna ulkomaalaisiin porno sivustoihin.
- Anonyymi
Mullakin siellä kalu esillä.
k... - Anonyymi
a.s sivustolla on aika paljon lihavien naisten kuvia ja niitä katselen ja runkkaan niille, kiitos teille lihavat naiset kuvista !!!
- Anonyymi
Aidot suomalaisten postaamat pimppi ja - peppukuvat. Vielä jos pimppi on vähän avoinna ja märkä. Ikä ei ole este. 18 - 50v nainen, ihon väri aivan sama, mielellään karvaton tai siistitty, joka on aidosti kiimassa ja uskaltaa näyttää sen.
Only fansin tavaraa on liikaa, sitä ei käy kieltäminen. Mutta on siellä useita uskomattoman seksikkäitä naisia joka tapauksessa.- Anonyymi
Itseasiassa yksi parhaimmista kuvista minkä siellä olen nähnyt on päälle 60v naisen kuva. Tosin en ole käynyt siellä aikoihin.
- Anonyymi
Niin kun tänne voisi linkittää lempikuvansa. Tosin silloinhan tästä tulisi pornosaitti saman tien. Postatkaa lemmikkinarttunne tai kuumakollinne, tietysti myös pariskunnat huomioiden, nimimerkkiä as:n puolella tänne.
- Anonyymi
Tää kuva herätti jotenkin haluja syödä burgeri.
https://alastonsuomi.com/Lummelintu/images/4276117?fromPage=0 Anonyymi kirjoitti:
Tää kuva herätti jotenkin haluja syödä burgeri.
https://alastonsuomi.com/Lummelintu/images/4276117?fromPage=0No jo on komea vartaloinen nainen
- Anonyymi
Vanhojen savottamiesten palleja saisi olla enemmän.
- Anonyymi
Olen siellä omalla kuvalla ja lähes viikottain irtoaa seuraa.
- Anonyymi
Pitänee rekisteröityä, muuten ei haku onnistu.
- Anonyymi
SIELTÄ LÖYTYY MAAILOMAN SUURIN PENIS NIMELTÄ MIKAELMAX!!
- Anonyymi
"Mutta vaikka onkin yli 40 prosenttisesti ( kuka sen määrittelee ) hetero, niin kyllä muniakin tulee katsottua! Kun olen käynyt katsomassa kuvia on kyllä jo aikaa! "
Homopaskaa pitää tunkea aivan kaikkialle. Te olette kyllä sairaita päistänne. Moikka
Minä katson vähän kaikkee,kun bi mies olenKatsenlen vähän kaikkee,bi mies olen
- Anonyymi
Näin rekkakuskina voin sanoa että on sieltä seuraa saatu eikä tume reissussa tylsää. Yksikin nainen lähtee matkaan koska vain ja pesää saan niin paljon kun jaksan/ehdin vain työstää.. Ja on sitten todella muodot omaava ja huippu seksissä. Ollaan nussittu niin vantaalla kun tanskassakin..
Ketjusta on poistettu 67 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.583723Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j853113Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin642318Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.141530Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m651309- 871169
Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä291029Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?1991Huippu, kaupunki ostaa hotellin
Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä55965- 47952