Huomenna Alanyaan?

Vitsit matka jännittää...onkohan muita lähdössä täältä Suomesta samoihin aikoihin..olemme 21.-28.5 paikan päällä. No eiköhän me suomalaiset toisemme tunnista haluaisimme sitä tai emme. Hyvää matkaa kaikille lähteville ajankohdasta riippumatta. Voin kertoa kokemuksista kun palaan!
Ciao!!
4821
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos tosiaan käyt laittamassa viestiä kun palaat erityisesti siitä , tarviiko vielä illalla pitkähihaista vaatetta.Lähdemme ensimmäinen päivä.Hyvää matkaa!

Äänestä

Huomenna minä oon lähössä eikä malttas kyllä enää olla töissä. Ihanaa matkaa kaikille Alanyaan menijöille ja muillekki

Äänestä

Hyvää matkaa sullekki! Itellä vielä 3 viikkoa lähtöön, ja jo nyt en meinaa saada öitäni nukuttua kun haaveilen vaan matkasta..Elämäni ensimmäinen LOMA ulkomailla, ennemmin on aina reissatessa tullut yhdistettyä huvi ja hyöty, nyt saa vaan nautiskella.
Mikä hotelli sulla on?

Äänestä
  • Meillä oli Club Sidar siinä Kleopatra rannan tuntumassa oikein hieno ja mukava. Vähän kyllä respan miehet oli omistushaluisia mut muuten jees..ja tosiaan syksyllä uuestaan sydän jäi sinne!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomenneito kirjoitti:

Vitsit matka jännittää...onkohan muita lähdössä täältä Suomesta samoihin aikoihin..olemme 21.-28.5 paikan päällä. No eiköhän me suomalaiset toisemme tunnista haluaisimme sitä tai emme. Hyvää matkaa kaikille lähteville ajankohdasta riippumatta. Voin kertoa kokemuksista kun palaan!
Ciao!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu