Schumi on vihannes

https://www.iltalehti.fi/formulat/a/50f974f3-7b72-41c5-9e8e-8efed0ad348c
Aina vaan uutisoidaan ja jauhetaan. Asiaan ei ole mitään lisättävää. Se on ollut tiedossa jo 10v ! Schumi on erilainen, Schumi on VIHANNES!!!
Vaimo vain selittelee samaa paskaa yksityisyydestä....
Juu siihen hänellä on täysi oikeus, mutta totuuden kertominen ei olisi myöskään uutinen. Schumi ei tule ulos kaapistaan, koskaan!
Jean Todt kertoi kohu uuutisen, siis ei yhtään mitään. Seuraava uutinen on RIP!
5677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juu, samoja nollauutisia vuodesta toiseen.

Äänestä
  • Ja rahaa palaa sairaalan pitämiseen.

    Äänestä

https://www.is.fi/formula1/art-2000009501436.html
Jean Todt on avannut sanaisen arkkunsa Michael Schumacherin tilanteesta. Todt on Schumacherien perheystävä.

Hänellä oli vaatimus kymmenen vuotta sitten lasketteluonnettomuudessa loukkaantuneen formulalegendan tilasta kiinnostuneille.

– Jätetään hänet rauhaan. Kunnioitamme Michaelin Corinna-vaimon ja lasten toiveita yksityisyydestä, vaikka tiedämme, että onnettomuudella oli seurauksensa, Todt paasasi Corrielle dello Sportin haastattelussa.

Eli EI MITÄÄN UUTTA!!! Kuten rivien välistä näkyy.... VIHANNES!!!!!

Äänestä

– Aiemmin oli varmasti älyttömän hauskaa olla Michaelin ystävä. Kun tilanne sitten muuttuu, eikä joku (Michael) voikaan enää tehdä samoja asioita ja tarvitsee apua, vasta silloin näkee, ketkä ovat todellisia ystäviä. Jean on yksi heistä, Corinna Schumacher sanoi viime vuonna Bildin mukaan.

Corinna ei ymmärrä että ystävät, jotka ehkä haluaisivat auttaa ja tavata ovat hänen toimestaan suljettu pois mestarin elämästä. VITTU MIKÄ ÄÄLIÖ!!!!

Äänestä

Schumin tytär on RATSATAJA!!!! Hän on RATYSASTANUT itsensä MILJONAAriksi... Melkein yhtä upeaa kuin John Holmes sai ratsastajat laulamaan päällään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/formulat/a/50f974f3-7b72-41c5-9e8e-8efed0ad348c
Aina vaan uutisoidaan ja jauhetaan. Asiaan ei ole mitään lisättävää. Se on ollut tiedossa jo 10v ! Schumi on erilainen, Schumi on VIHANNES!!!
Vaimo vain selittelee samaa paskaa yksityisyydestä....
Juu siihen hänellä on täysi oikeus, mutta totuuden kertominen ei olisi myöskään uutinen. Schumi ei tule ulos kaapistaan, koskaan!
Jean Todt kertoi kohu uuutisen, siis ei yhtään mitään. Seuraava uutinen on RIP!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu