Kannaakos enää sitten meirän ollenkaa mennä äänestämään, kun huhujen mukaan Perusuomailaisten uurniin ei mahdu enää yhtää ääntä - niin täys se on jo.
Kyllä nyt Persustan laariin sataa ääniä - ja miksei sataisi - on ainoa puolue joka on huolissaan Mamuista - jotka vain kyttäävät KELAN etuukdsia.
Mistä mahtaa johtua - lepsusta maahanmuuttopolitiikastako?
Anonyymi-ap
1
84
Vastaukset
- Anonyymi
Haaveilet ilmeisesti yksipuoluejärjestelmästä, kuten pohjois-koreassa on. Kaikki äänet menee samaan laatikkoon. Minun sai SDP:n edustaja, fiksu työssä käyvä ammattilainen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k374956- 823516
- 302963
- 612935
- 82777
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t552280- 391778
Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….91710- 181691
- 161584