Olen epäonnistunut tehtävässä

Alan olemaan aivan kypsä kaikkeen. Nyt alan nukkumaan, hyvää yötä!
575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mulla oli sama lapsena kun joskus yliväritin hieman värityskirjan kuvia ja isoveli piti sitä epäonnistumisena mut kyllä siitä sit yli pääsi ja alkoi pysyä värit viivojen sisällä.

Äänestä
  • Hauskasti ja aika kivasti kerrottu :D

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Hauskasti ja aika kivasti kerrottu :D

    En yllättynyt yhtään.

    Äänestä

Abort mission, abort mission... 💊

Äänestä

Sitten kannattaa vaan purkaa. Ite huomannut että virheet huomaa kyllä itse aina vaikkei muut huomasi. Parempi tehdä vaan alusta alkaen uudestaan että tulee sellainen kuin pitääkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alan olemaan aivan kypsä kaikkeen. Nyt alan nukkumaan, hyvää yötä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu