Hyvää päivää kaikille

REHELLISILLE ihmisille! Nyt on ollu niin valtavasti juksutusta tai juksutusyrityksiä viimeaikoina virastoja myöten että pakko lähteä tuulettamaan päätä lenkille kauniiseen kevätsäähän. 🌞
389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä tartu joka flyieriin☺️

Äänestä

Täällä Suomella jos oleskelee niin aiheellista onkin poistua ulkoilmaan....

Äänestä
  • Joo, tämä on tätä tiettyä samaa vääntöä päivästä toiseen ja jotenkin seksuaalisesti ahdistuneiden ihmisten oirehtimista yrittäen halventaa vastakkaista sukupuolta yrittäen päästä yläpuolelle eri väitteiden ja teesien kautta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

REHELLISILLE ihmisille! Nyt on ollu niin valtavasti juksutusta tai juksutusyrityksiä viimeaikoina virastoja myöten että pakko lähteä tuulettamaan päätä lenkille kauniiseen kevätsäähän. 🌞

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu