Niin ja Vihervasemmisto haaveilee kommunistiseen Neuvostoliittoon (nykyinen Venäjä) liittymisestä, jotta saisivat nauttia kommunismista Leninin oppien mukaan! Voitte kysellä virolaisilta lisää Stalinin toimista. Tuo oppi on SDP:n ja muun vihervasemmiston ihanne!
Onneksi valkoiset ei kunnon suomalaiset voittivat punakapinan ja Suomi on nyt itsenäinen valtio! 🇫🇮
PS voittoon! ❤️
Ei vihervasemmistoa enää!
Anonyymi-ap
2
129
Vastaukset
- Anonyymi
Sannaa ei ikinä enää Valtion johtoon !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881297Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341038- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75846
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54822Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39774