Löytyiskö Satakunnasta nainen jota saisi nuolla pitkään ja hartaasti aina orgasmiin tai vaikka useampaankin asti? Etsi minut treffien kautta samalla nimimerkillä ja pistä viestiä. Saat olla vapaa tai varattu eikä iällä merkitystä kunhan olet täysi-ikäinen.
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 68 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
On tämä ihmeellinen paikka kyllä. Kun kerrankin joku pistää ihan fiksun aloituksen, alkaa vakiotyöttömät kyylät herjaamaan ja haukkumaan kaikkia jotka sattuu vähänkään kirjoittamaan tänne jotain asiaa. Ennen kun luulee olevansa muita parempi kannattaa katsoa peiliin
Kertoisitko mulle mistä hänet tunnet jos kerran olet asiasta noin varma?
Oletko nähnyt tai haistanut sen vai?
Siis sinä itse, eikö äitis opettanut pesemään alapäätä kunnolla. Eikä koulunteveydenjoitajakaan huomauttunut siitä.
Noilta haukkujilta jos katkaiseen pään sisältä sen ainoan siellä olevan viivan tipahtaa korvat lattialle. Ei siis kannata heidän kanssaan koittaa keskustella mistään vaan jättää omaan arvoonsa.
Niin saiskohan ainuttakaan asiallista kommenttia tai yhteydenottoa?
Ei. Ei ainuttakaan.
Tämä haku edelleen voimassa