Chrystall

Hei Chrystall!

Hassu kysymys, mutta jokin aika sitten näit minulle, että tulisin raskaaksi n. kolmen kk päästä. Nyt tuo aika olisi käsillä..

Näyttääkö siis vieläkin samalta, eli onko raskaus lähellä?

Kiittäen :)
3189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

juhannuksen jälkeen.

Äänestä
  • Kiitos Chrystall vastauksesta!

    No sitten saa jännittää :)

    Äänestä

ystävällisesti täällä ilmoittamassa jos testi on positiivinen. Onnea yritykseesi ja toivotaan että tulet raskaaksi

Terv. skeptikot, joilla Crystalin ennustukset ovat valitettavasti menneet PAHASTI vikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Missu kirjoitti:

Hei Chrystall!

Hassu kysymys, mutta jokin aika sitten näit minulle, että tulisin raskaaksi n. kolmen kk päästä. Nyt tuo aika olisi käsillä..

Näyttääkö siis vieläkin samalta, eli onko raskaus lähellä?

Kiittäen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu