Hienosta menestyksestä vaaleissa. Kannattaa hakea Kremlistä ystäviä ja ryssän lähetystöstä. Ansaitsit jokaisen äänen jonka sait.
Onnea Ano!
17
232
Vastaukset
- Anonyymi
Surkea suoritus anaboli Anolta.
Yhteenkään vaalipaneeliin et osallistunut etkä ollut grillimakkaroita jakamassa riittävän aktiivisesti.
Yhtään kertaa en anaboli anoa nähnyt suurimpien kaupunkien toritapahtumissa vetonaulana puhumassa kuinka nuorten pahoinvointiin puututaan tai kuinka velkautumisen kierre saadaan pysähtymään.
Luulis harmittavan kun riitelit ulos persujen porukasta ja nyt ei jää muuta kun nettiin kirjottelu ja salilla rautojen pumppaaminen eduskuntatyön korvikkeeksi ? - Anonyymi
Ano anoo vielä muun ystävällismielisen maan kansalaisuutta tai jo onkin ystävällisen kansan passinhaltija jolla voi pyyhkiä sen paikan, minkä paikan?
- Anonyymi
Älkäähän nyt, vuodet vierii nopeasti ja sitte uudella tarmolla yrittämään. Kyllä vielä paikka löytyy...
- Anonyymi
Ano anaboli...
- Anonyymi
Sellastaha mie miettinnä että onko sielä juvalla kentijes juomavejessä jottai vikkaa ku tollassii Anoja sielä sekoilee??
Taetaa hihna luistaa iha kunnola- Anonyymi
Ei juomavedessä ole mitään vikaa,vaan Ano on aikaansa edellä.
- Anonyymi
Normi Juvalaista hommoo.
- Anonyymi
Kunhan silppuriin menneiden äänien kohtalo selvitetään, siinä monen hymy hyytyy. Iltalehdessä oli ollut anole yli 15000 ääntä. Sit yhtä äkkiä kadonneet. Eiköhän viranomaiset jo tutki asia. Ei aiva pikkujutu.
- Anonyymi
Taita olla aika lahoboltsi!
- Anonyymi
Ei prkl meni kahvet väärää kurkkuun ku luin ton viestis 🤣
- Anonyymi
Ano pyytää venäjää avuksi uuden ääntenlaskun tarkastamiseksi.
Anolla on asiasta 100% totuus ja se ei pala tulessakaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei prkl meni kahvet väärää kurkkuun ku luin ton viestis 🤣
Ei menny
- Anonyymi
Älkääs nyt vääristelkö asiota
- Anonyymi
Maa on litteä sanoo hän
- Anonyymi
Ei perhana nyt luistaa kyllä ano-paralla pahasti hihna....litteä maa ja kaikkea ..🤣
Eikö noitten youtube videoiden perusteella voitais jo pistää ressukka pakkohoitoon?
Näyttöä löytyis kyllä.
Mitäköhän sukulaisetkin tuosta profeetasta oikein ajattelevat? Varmaan häpeävät. - Anonyymi
Ano kirjoitti " ei sinne avaruuteen pääse mitenkään, siellä on kansi vastassa." Perusteletko tarkemmin. alkoi kiinnostamaan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353