Kehitysvamma psykiatri työntekijät ovat ehdottomasti sitä mieltä, että ADHD on oikein laitettu.
Mutta jos ADHD olisi oikein silloin pitäisi auttaa ADHD lääkkeet.
Nyt minun yksi veljeni on saanut kuulla, että sillä olisi selvittämättä jääny ADHD joka minulla on laitettu 9/9.
Eka diagnoosi minulla on ollut Mbd oireyhtymä.
MBD on aivojen toiminta häiriö.
Onko ADHD perinnöllinen geeneissä.
Yks ohjaaja Kehitysvamma puolella kun näki heti alkoi tivaa kenellä minun perheessä on lisäksi ADHD ja se ohjaaja sanoi, että jos on minulla ADHD 9/9 se väitti, että siitä huomaa muka ADHD kun jumitun yhteen samaan asiaan puhumaan.
No nyt minun nuorin veljeni on myös toisen veljeni lisäksi alkanut epäillä voiko sen ongelmiin olla myös syynä selvittämättä jääny ADHD.
Ja nuorin veljeni sano myös ekan kerran meidän isälle mistä huomaa, että meidän isämme kohdalla on selvittämättä jääny ADHD tai Asperger eli Autismin kirjo.
ADHD jutun suhteen on todettu liitännäinen diagnoosi on uniapnea ahmimishäiriö jotka minun kohdallani on ja isäni kohdalla olla myös uniapnea.
Jos Kehitysvamma puolella ohjaajien mielestä ADHD on muka selkeä miksi ADHD lääkkeet eivät auta.
Ja miksi en osaa sitoutua työkeskus ryhmässä käymiseen miksi vihaan etukäteen tehtyjä suunnitelmia miksi etukäteen tehdyt suunnitelmat luo stressiä ja miksi Kehitysvamma puolella ohjaajat sanoo, kun vihaan etukäteen tehtyjä suunnitelmia muka älyllinen kehitysvamma väärin ja nyt yksi lääkäri terveyskeskus puolella sano jos vihaan älyllisen kehitysvamman saaneena etukäteen tehtyjä suunnitelmia kyseenalaistaa minun kohdallani Kehitysvamma jutun????
ADHD lääkkeet eivät auta
Anonyymi-ap
1
339
Vastaukset
- Anonyymi
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17809436v
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62469Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?
Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant722301- 2021304
- 1121122
- 711098
"Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...
...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig231978Martina ja Matias
Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi211919Toivottavasti myös pysyy häkissä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �10847- 47789
Ylipainoiset naiset ovat kokeneet kiusallisen ilmiön deittaillessa
Moni pluskoon nainen kertoo kohtaavansa deittailussa yllättävän ja kiusallisen ilmiön: alussa on luvassa romanssi, mutta54786