Niin kuin oli Noan

paivina niin on nyttenkin Nephilim jattilaiset asuvat maan alla ja varustautuvat loppusotaan Jumalana kanssa.
4158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

LUETAANKO toi Ilmestyskirjan luku 11 missä on Sodoman ja mikä on tulijärvessä luku 20

Äänestä
  • 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

    😋 ­­­N­­y­­m­f­o­m­a­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17813218t

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

He söivät joivat ja naivat.

Äänestä

Söivät, joivat..naitattivat tyttäriään.
Se on lopussa sama....ihmiset eivät tajua mistään mitään eivätkä näe tai kuule .
Sitten vaan tulee tuho.
Uskovat valvovat ja tekevät osansa mikä kullakin on.
Isompi tai pienempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

paivina niin on nyttenkin Nephilim jattilaiset asuvat maan alla ja varustautuvat loppusotaan Jumalana kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu