Putinin vierailu Bomballe jäi toteutumatta.
PUTININ VIERAILU
Anonyymi-ap
13359
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ei Putin voi tulla Nuseen, hän pelkää niin tavattomasti. Pelkää jo lähipiiriä, kun esitelmöi jotain asiaa, luotiliivit pukee ylle.
Katkeroitunut vanha ukko, joka pelkää kaikkea. Ei varmaan tämänhetkinen elo maistu mukavalta, lääkitys olis hänelle hyvä ratkaisu.
Kovin on katkeroitunut asiasta, kun ei seiso, vaikka saisi.
We love putin
Suomen ja Venäjän rajat on kiinni, joten matkustamaan ei pääse edes Putin ja Niinistö tuon rajan yli. Toivottavasti sota loppuu pian ja Putinin vierailu Bomballe toteutuisi ja suomalaiset pääsisivät ostoksille Venäjälle. Täällä on bensa liian kallista, samoin alkoholi ja muut tarpeelliset tavarat.
Paikallinen judo seurahan pyysi aikoinaan Putinia seuran vieraaksi, mutta eipä näkyny.
Judoseura
Jos Puttepossu Suomeen tulis niin pistettäis heti rautoihin ja oikeuteen. Ei ole lasten ryöstäjällä ja sotarikollisella mitään asiaa mihinkään demokraattiseen valtioon
🤩🤩🤩🤩Haluan rinnalleni jonkun Putinin kaltaisen. Jonkun, joka on Putinin tavoin täynnä voimaa. Jonkun, joka ei Putinin tavoin juo. Jonkun, joka ei Putinin tavoin satuta minua koskaan. Jonkun Putinin kaltaisen, joka ei koskaan jätä minua🤩🤩🤩🤩
Vanhuudenpäivät on täynnä ongelmia, Putinista tuli pikkuhiljaa hyvin katkera.
Parisuhteessa täysin mahdoton yhtälö.
Varakas suuri johtaja🤩
Varakas suuri kusipää psykopaatti, lasten, naisten ja sotilaiden murhaaja.
Rapatessakin roiskuu...
olihan tuo puttiini pompalla, istuttiin iltoo ja napsittiin votkoo