Haluaisiko joku auttaa nuorta opiskelijatyttöä ostamalla jalkakuvia. Kuvien määrästä ja hinnoista voimme sopia yhdessä. Videotkin ovat mahdollisia. Voin toteuttaa toiveita☺️ Jos haluat, kuvissa ja videoissa voi esiintyä toisenkin nuoren opiskelijatytön jalat😉 Laittakaa vain rohkeasti viestiä, ja tulkaa ehottelemaan erilaisia tarjouksia.
Kiinnostaisiko sinulla nähdä nuoret ja pehmeät kuvankauniit jalat?
20
1670
Vastaukset
Kiinnostaako toteuttaa jalkafetissiä livenä?rahaa vastaan tietenkin🙂
- Anonyymi
Postisi toimii?
- Anonyymi
Jalkafetissisessio livenä kiinnostaa kyllä.
- Anonyymi
Ketä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ketä?
Spedeä tietysti vatipää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Spedeä tietysti vatipää
Nimenomaan. Taitaa katsoa peiliisi taas urpoidiootti
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 https://seksi24.online/H/W8e2T1
- Anonyymi
Netistä noita kuvia saa tuhansittain ilmaiseksi. Miksi siis maksaisi?
Voisiko joku nuolla jalkoja?
Voisitko luoda itsellesi sähköpostiosoitteen mitä voisi käyttää tässä asiassa.
- Anonyymi
Kannattaisi kyllä sitten myös vastatakin siihen
- Anonyymi
Haluatko vaihtaa? Minulla olisi kuvia vanhan savottamiehen palleista.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/T7j4Z8
- Anonyymi
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 https://seksi24.online/H/M9n0D1
- Anonyymi
jos live kiinnostaa niin kik tupe22
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://seksi24.online/H/T2a5Y1
Ketjusta on poistettu 64 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1823605
Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten5122831Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!381624Sinun ja kaipaamasi törmääminen
Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?1011399- 501290
Ammuskelua Eliaksenkadulla
Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?221271Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3381147Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan
Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti511138Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1251078Olen pahoillani jos kärsit.
Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.391013