Puukarin Pysäkki

Puukarin Pysäkki lopettaa syksyllä, omistaja Anni Korhonen kertoo uusien tuulien alkavan puhaltaa, varmasti paljon työtä vaatii noin monipuolinen yritys.
103013
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kuinkahan käy majatalosta majataloon suositulle retkeilyreitille.

Äänestä
  • Majatalo Pihlapuun yrittäjältä kysykää majatalosta majataloon suositusgta retkeilyreitin jatkosta.Täälä suomi24nurmes sivulla ette saa asialle oikea tietoa

    Äänestä

Onkohan tuulella käypä kun uusiin tuuliin pitää päästä?

Äänestä

Liekkö tullut konkurssi ex bile☆ministerin ja vihervassareiden sekoilusta🤔

Äänestä

Eikö käy enää asiakkaita

Äänestä
  • Miksi ei käy

    Äänestä

Lähtee Gambiaan

Äänestä

Hirveän suuri työmäärä yhdelle ihmiselle joka päivä, uusien ideoiden kehittämisen rinnalla.

Äänestä
  • Olisippa noin ahkeria ihmisiä enemmän, niin hommat hoituisi.

    Äänestä

Kampiaan "lomalle"😋🤭

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Puukarin Pysäkki lopettaa syksyllä, omistaja Anni Korhonen kertoo uusien tuulien alkavan puhaltaa, varmasti paljon työtä vaatii noin monipuolinen yritys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu