Hyvää kevään jatkoa joku
Haaveissani vain.
Hyvää kevään jatkoa joku
Anonyymi-ap
6
495
Vastaukset
- Anonyymi
No, mikä on hätänä? 🤨
- Anonyymi
Nii et uskalla mauinita nimeäni .🖤
Minusta et pääse irti ….
Riitää kun katsot peiliin …
Muistat minut sillä sekunnilla …ja olen kanssasi vielä silläkin hetkellä kun kuolet.- Anonyymi
Uhkaavaa. Poliisille
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Uhkaavaa. Poliisille
Ilmoitettu.
- Anonyymi
Älä tollaista sano täällä mä olen ja mietin sinua
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka1103277GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?
GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys431187- 831172
Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut
Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja531112Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!
Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!351062- 60978
Autolla puuhun
Halapahallin kohilla auto puuhun, lujaa on tultu ja ei oo pysyny hallinnassa. Taisipa olla lundin pojan auto, eipä tainn27890- 67878
- 53877
Tunnustan
Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle39872