Sote ja Nato

Siinäpä meillä oiva pari, mikä lie loppu tulema.
6360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Uuden Pohteen temput alkavat näkyä. Vaimoni soitteli lääkäriaikaa vastaus,EI OLE.
Päivystykseen arvioitavaksi annettin aika. Jokainenhan tietää jotta sinne pitää mennä vähintään pää kainalossa jotta mitään apua heruu.
Pikkukihoja varten luotu koko järjestelmä, ei potilaille:**

Äänestä
  • Koita ymmärtää tämähän on sitä hyvinvointia.😁

    Äänestä

  • Jep...Ja Apteekit myy ei oota kun hakee välttämättömiä lääkkeitä.

    Äänestä

Onneksi asia on kunnossa ennen Joulua kiitos uuden hallituksen.

Äänestä
  • Kun saataisin se hallitus ennen joulua.
    Ensimmäiseksi se kuitenkin nostaa omia palkkojaan.
    Seuraavaksi palkkaa armeijan sukulaisiaan ja tuttuja avustajiksi, toki niidenkin palkkoja tarkistetaan ylöspäin.

    Äänestä

Yhteiskunnan pitäis
määritellä mikä eläin vanhus on,
kun ei hyödyllinen ihminen,**

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siinäpä meillä oiva pari, mikä lie loppu tulema.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu