Viimeyönä yhden maissa poliisia paikalla vilkut autoissa päällä.
Mitä tapahtui Kirjokallionkadulla?
10
332
Vastaukset
- Anonyymi
Mahtoikohan joku hyppiä katolla vai kenties polttiko joku asuntonsa?
- Anonyymi
Tepe riehui naapurissaan….
- Anonyymi
Slöbä sai kakkasyöksyn ja ei siitä sen
- Anonyymi
Oltiin hääpäivän illallisella, kun Minttu sai puhelun ja meni ihan kalpeaksi. Kuulin siitä vaan vierestä jonkun sanovan tulipalo ja bensa-asema... Tivasin häneltä, mistä oikein on kyse, kuvailee Sampo Kaulanen Iltalehdelle.
Hän kertoi asiasta myös sometileillään. Jounin kaupan bensa-asemalla oli syttynyt moottorikelkka tuleen. - Anonyymi
Väärä hälytys oli kyseessä.
- Anonyymi
Hyppösen mukaan kuljettajilla on kokemuksia myös tilanteista, joissa edellä ajava hidastaa vauhtiaan merkittävästi havaitessaan ruumisauton taustapeilistään.
– Ruumisautolla, joka kuljettaa vainajaa saattueajossa, ei mielellään lähdetä ohittelemaan muita ajoneuvoja. - Anonyymi
Ken tietää niin voi ilmoitella asiasta.
- Anonyymi
Naantalin homomafia.
- Anonyymi
Ketäs tuohon mafiaan oikein kuuluu?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283150Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691706- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859