Se ettet välitä musta enää yhtää

Ei tunnu oikeastaa miltään enää. Olen päässyt yli siitä. Sulla on toinen joka on mua parempi.
1099
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ai sää tiedät 😅👩☕

Äänestä
  • Sokea olisin jos en tietäisi.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Sokea olisin jos en tietäisi.

    Oikeesti muista ees välitä👩😭

    Äänestä

Miksä mode poistat mun neutraalit tekstit?

Äänestä
  • Ei täällä sallita ku kiusaaminen!

    Äänestä

Kyllä mä susta välitän paljon ja mietin sinua koko ajan t. T nies

Äänestä

Itse olen käsittänyt ettet sä välitä minusta kun kiusaat aina kun ruvetaan tutustumaan koska minä en kiusaa sua niin sitä toivoisin myös sinulta mua kohtaan

Äänestä

Toinen.. Missä?

Äänestä
  • Mä oon ainakin ihan yksin.

    Äänestä

Jep , ei niin helpottaa Juu jo.. hihhih

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei tunnu oikeastaa miltään enää. Olen päässyt yli siitä. Sulla on toinen joka on mua parempi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu