Pian Pakari alkoi myymään Wotin kebuja. Pitsat ja pihvit saivat väistyä. Lounasta tarjotaan edelleen.
Mitä mieltä ja kokemuksia?
Pian Pakari kebulaksi
8
580
Vastaukset
- Anonyymi
sofram paras
- Anonyymi
Omg ehdoton ykkönen.
- Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#178247048
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Törkeän lapsenraiskauksen lisäksi mies syyllistyi törkeään huumausainerikokseen, pahoinpitelyyn ja seksuaalipalvelujen ostamiseen nuorelta.
Abdulrahman Bash, 26, sai törkeästä lapsenraiskauksesta puolestaan 6,5 vuoden vankeustuomion. Hän oli joukkoraiskauksen jälkeisenä päivänä tytön kanssa omassa asunnossaan suojamaattomassa sukupuoliyhteydessä.
Oikeus huomioi rangaistuksen mittaamisessa myös miehen saamat ehdolliset vankeustuomiot, jotka määrättiin täytäntöönpantavaksi.
Othman Ghadif Khalaf, 25, sai törkeästä lapsenraiskauksesta puolestaan 5,5 vuoden vankeustuomion. - Anonyymi
Luulenpa että omistaja Pia haluaisi myydä jotain muuta ruokaa kuin kebabia. Nettisivujen mukaan hän haaveili bistron perustamisesta Ranskassa, no nyt on bistro Raisiossa ja hittituote kebab. No joo.
- Anonyymi
Roskaväki asustelee jossain Resossa
- Anonyymi
Ja sä luet täällä ja komentoit… heh
- Anonyymi
Kyl mää syön kepappia ja ja juon litratolkulla kaljaa tällee kesäsi ja viikoloppusi oon persu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka672405- 661377
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww741185EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje41107- 79845
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19790- 43678
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta82670Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe24638- 30636