Naisten näkemys kiinnostaa

Mihin veisit ikävöimäsi miehen ensimmäisenä yhteisenä viikonloppuna?
Tulisiko koti-ilta vai jotain muuta (mitä se voisi olla)?
12103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Elokuviin ja syömään jotakin hyvää.

Äänestä
  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    🍑 ­­­N­y­­m­­f­­­o­m­a­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17829034i

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Ehkä se ensimmäinen olisi kiva olla ihan kotona ja kahden vaan.

Äänestä

Johonkin rauhalliseen paikkaan, jossa molemmilla on turvallinen olo ja aikaa keskustella ja vain olla.

Äänestä

Eihän se yksin minusta ole kiinni, vaan miehen mieltymykset vaikuttavat asiaan myös. Mä en ole mikään suureellisten järjestelyjen ystävä, joten ei joka tapauksessa mitään kovin erikoista. Kotosalla (joko minun tai hänen) ja vähän jotain ulkoilua, ettei koko viikonloppu sisällä nuhjata. Ehkä joku leffa iltasella ja käydään hakemassa tai laitetaan jotain ruokaa ja sitten vaan kiehnätään toistemme kyljessä. Mitä muuta sitä tarvisi. 🙂

Äänestä

Johonkin hiljaiseen paikkaan vaikka museoon tai vaikka puutarhaan tai Vesibussi maisema
lounasristeily.

Äänestä

Nyt en osaa sanoa, varmaan superpihville jälkiruoasta vihjaillen että ois kahvia kotonaki

Äänestä

Veisin tohon etupihalle grillikatokseen, voitais ehkä pari makkaraakin lämmittää. Tai voitais me ihan sisälläkin istua syömässä popcorneja. No en tiedä, kotiehtoo, on nämä kulmat nähty ja pidemmälle tuskin jaksan ihan heti lähteä. Teenainen

Äänestä

Tämä on kyllä vaikea kysymys. Minä en häntä voisi mihinkään viedä, joten täysin olisimme kyllä hänen varassaan, siinä mielessä.
Mutta en minä ehkä uskaltaisi häntä heti kotiinikaan päästää.
Tämän takia minä en itse uskalla ottaa yhteyttä, tai ehdotella mitään, kun kuitenkin kaikki tekeminen ja kulkeminen olisi täysin hänen varassaan.

Äänestä

Jos tulee vielä käymään, niin hommaan kaljaa jääkaappiin ja jotakin kivaa ruokaa. Viimeksi vähän kusi nuo hankinnat mun puolelta ja oon miettinyt et se varmaan pitää mua ihan kauheana ihmisenä senkin takia. :D

Äänestä

Joku mökki tms. Että saisi tutustua rauhassa.
Rentoa yhdessä oloa , ulkoilua , viihdettä , hyvää ruokaa.
Tietysti hänestä riippuen mikä sopisi.

Äänestä

😋😍😋😍😋😍😋😍😋

😋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love

🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mihin veisit ikävöimäsi miehen ensimmäisenä yhteisenä viikonloppuna?
Tulisiko koti-ilta vai jotain muuta (mitä se voisi olla)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu