Spermaa rinnoille

Anonyymi-ap

Olimme mieheni kanssa tanssilavalla ja kun mieheni halusi välillä siemaista oluen, jatkoin tanssimista nuoren kundin kanssa. Kaverilla oli hitaan aikana sellainen stondis, että oksat pois. Ehdotin suoraan , että mennään ulos johonkin "istuskelemaan". Hetken mietittyään poika nyökkäsi myöntävästi. Parkkipaikan reunassa pakettiauton takana oli penkki. Istuimme siihen rinnakkain. Oli jo hämärää ja pyysin poikaa nousemaan seisaallaaltaan eteeni, avasin kaverin farkut ja oman pleiserini edestä. Mustat rintaliivini paljastivat C- kokoiset rintani. Muutamassa hetkessä pojan lasti lensi rinnoilleni ja liiveilleni. No se oli sitten siinä, kuten jääkiekossa sanottaisi. Menimme takaisin ja mieheni oli saanut janonsa sammutettua. Tanssiessamme mieheni mieheni ihmetteli hajua ja tunnisti sen sperman tuoksuksi. Kerroin mitä oli tapahtunut ja avasin samalla hiukan pleiseriäni. Mustilla liiveilläni näkyi vaaleita raitoja. Ja ... taas edessäni tanssi kiimainen uros, tällä kertaa vain kaksi kertaa vanhempi, kuin edellinen.

20

7871

    Vastaukset 20

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kaunistarina tanssin pyörteissä.
      Suostuin itse aikoinaan miesporukan bukkaken kohteeksi. Oli aika hämmentävä kokemus.

      • Anonyymi

        Vaimon kanssa harrastellaan siten, et mennään runkkupaikoille ja vaimo on rinnat paljaana hameessa, ilman pikkareita. Runkkarit saa koitella tissejä ja pillua. Itse katselen vierestä kalu kädessä. Kun vaimoani on tarpeeksi spermattu, ruiskin itse myös ja poistumme paikalta. Mukava salainen harrastus meillä. Pidämme naamiota niin kukaan ei tunne.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vaimon kanssa harrastellaan siten, et mennään runkkupaikoille ja vaimo on rinnat paljaana hameessa, ilman pikkareita. Runkkarit saa koitella tissejä ja pillua. Itse katselen vierestä kalu kädessä. Kun vaimoani on tarpeeksi spermattu, ruiskin itse myös ja poistumme paikalta. Mukava salainen harrastus meillä. Pidämme naamiota niin kukaan ei tunne.

        Buaahaa spede Buaahaa


      • Anonyymi

        Mut siis ihan oikeesti, kiihottaa nähdä miehen siemensyöksy. Haluan tuntea sperman tuoksun vaatteillani.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vaimon kanssa harrastellaan siten, et mennään runkkupaikoille ja vaimo on rinnat paljaana hameessa, ilman pikkareita. Runkkarit saa koitella tissejä ja pillua. Itse katselen vierestä kalu kädessä. Kun vaimoani on tarpeeksi spermattu, ruiskin itse myös ja poistumme paikalta. Mukava salainen harrastus meillä. Pidämme naamiota niin kukaan ei tunne.

        Ette sompasen levikkeellä ole käyneet? Törmännyt siellä pariin jonka nainen antaa koskea ja runkata spermat päälleen kun mies katselee vieressä.


    • Anonyymi

      Siinäpä taas yhden titityy trallallaa hönön löpinöitä

    • Anonyymi

      Etkö saanu suutas auki!?

    • Anonyymi

      Miesparin unelmaako

    • Anonyymi

      Eikös sinne tanssipaikoille mennä "vonkaamaan" ja siitähän sitten seuraa monenlaista kivaa.

    • Anonyymi

      Kun menemme mieheni kanssa ravintolaan, festareille tai vaikka tanssipaikalle, niin jos olemme suunnitelleet etsivämme minulle vierasta, niin harvoja ovat ne kerrat, kun ei ole löytynyt sopivaa.

    • Anonyymi

      Huora!

      • Anonyymi

        Ei vaan ihan tavallinen nainen..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei vaan ihan tavallinen nainen..

        Huora mikä huora thats it


    • Anonyymi

      Saisinpa minäkin ruiskikia naisen rinnoille pitkästä aikaa.
      Kevät on saanut mahlat virtaamaan viiskymppisenkin palleissa.
      Karvaiset, muutaman viikon lastinssa puĺlistelevat pallit.
      Selibaatti alkaa jo riittää.
      Kyllä näistä riittäisi spermaa parinkin naisen tisseille.
      Jospa Espoosta löytyis naispari joka haluaisi katsella ja antaa spermata tissinsä niin laittakaa viestiä.
      Saa koskeakin.
      Andy

      • Anonyymi

        Älä nyt tukehdu paskahousu , ota iisisti ettei paska leviä lattialle


      • Anonyymi

        Annahan Andy joku yhteystito niin katsotaan ...
        Puiston hämärissä olen jonkun kerran diskon jälkeen tehnyt pikku palveluksia tanssittajilleni.
        Tuntuu kiihottavalta saada spermat avonaiseen puseroon niin että kotona voi vielä ihailla
        spermaisia rintaliivejään peilin ääressä.
        Kerran on diskomekkoni saanut kaiken päälleen ja sitä mekkoa säilytin pesemättömänä pari viikkoa vaatekaapissa ja katselin aina iltaisin vaaleita roiskeita sinisellä satiinilla.
        Tämä korvaa monin verroin sen kun ei uskalla antaa pillua ihan vieraille kundeille. Oma poikaystävä kun on komennustöissä ulkomailla.

        Nea


    • Anonyymi

      Ex-tyttöystävän työpaikalla käymässä, mennään "kahville" pankkikonttorin yläkertaan jossa henkilökunnan sosiaalitilat ja kahvihuone sijaitsee. Exäni aukoo housuni kahvihuoneessa, eteeni polvistuen. Kietoo sormensa kovana seisovan munan ympärille, ja aloittaa himokkaan suihinoton runkkaamisen kera.
      Torun Exääni pettämisestä, ja munaa imevän varatun naisen meno muuttuu yhä vain kiihkeämmäksi kesken työpäivää. Alakerrassa ovi kolahtaa kiinni, ja jonkun virkailijan korkkareiden kopinaa kuuluu ala-aulasta.
      Exäni huulet irtaantuu sekunneissa, syljestään jo aivan märäksi tulleesta kovasta munastani. Sormet tekee kuitenkin vielä parit runkkausliikkeet liikaa, ja ammun spermat Exäni pelästyksestä kauniille kasvoille ja vaalealle poolopaidalle.
      Korkkarit kopisee jo rapuissa, ja Exäni spurttaa kuin kilpajuoksijatar äänettömissä tennareissaan kahvihuoneen vessaan. Kiskon pikaisesti housuni kiinni, ja siirryn kahvipannun viereen kaatamaan kahvia mukiin.
      Todella läheltä piti tilanne sanoisin! Mietin mitenhän Exäni saa siistittyä itsensä vessan suojissa, että kehtaa kohta liittyä kahviseuraan ovesta sisään tulevan työkaverinsa ja Mun kanssa :)

      • Anonyymi

        Niinpäs, sykkiikö riippukiveksessä?


    • Anonyymi

      Itse seison alasti muna suorana parvekkeella .

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 89 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      39
      1187
    2. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      284
      1041
    3. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      296
      880
    4. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      869
    5. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      761
    6. Treffi-ilmoituksia!

      Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte
      Sinkut
      191
      639
    7. Riittäisikö se

      Että nähtäisiin viikonloppuisin? Naiselta.
      Ikävä
      59
      555
    8. Olenko käsittänyt oikein?

      Tykkäät, mutta et halua mitään (ymmärrän kyllä syyn miksi et).
      Ikävä
      40
      526
    9. Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen

      Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁
      Ikävä
      59
      457
    10. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      58
      448
    Aihe