Spermaa rinnoille

Anonyymi-ap

Olimme mieheni kanssa tanssilavalla ja kun mieheni halusi välillä siemaista oluen, jatkoin tanssimista nuoren kundin kanssa. Kaverilla oli hitaan aikana sellainen stondis, että oksat pois. Ehdotin suoraan , että mennään ulos johonkin "istuskelemaan". Hetken mietittyään poika nyökkäsi myöntävästi. Parkkipaikan reunassa pakettiauton takana oli penkki. Istuimme siihen rinnakkain. Oli jo hämärää ja pyysin poikaa nousemaan seisaallaaltaan eteeni, avasin kaverin farkut ja oman pleiserini edestä. Mustat rintaliivini paljastivat C- kokoiset rintani. Muutamassa hetkessä pojan lasti lensi rinnoilleni ja liiveilleni. No se oli sitten siinä, kuten jääkiekossa sanottaisi. Menimme takaisin ja mieheni oli saanut janonsa sammutettua. Tanssiessamme mieheni mieheni ihmetteli hajua ja tunnisti sen sperman tuoksuksi. Kerroin mitä oli tapahtunut ja avasin samalla hiukan pleiseriäni. Mustilla liiveilläni näkyi vaaleita raitoja. Ja ... taas edessäni tanssi kiimainen uros, tällä kertaa vain kaksi kertaa vanhempi, kuin edellinen.

20

6823

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kaunistarina tanssin pyörteissä.
      Suostuin itse aikoinaan miesporukan bukkaken kohteeksi. Oli aika hämmentävä kokemus.

      • Anonyymi

        Vaimon kanssa harrastellaan siten, et mennään runkkupaikoille ja vaimo on rinnat paljaana hameessa, ilman pikkareita. Runkkarit saa koitella tissejä ja pillua. Itse katselen vierestä kalu kädessä. Kun vaimoani on tarpeeksi spermattu, ruiskin itse myös ja poistumme paikalta. Mukava salainen harrastus meillä. Pidämme naamiota niin kukaan ei tunne.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vaimon kanssa harrastellaan siten, et mennään runkkupaikoille ja vaimo on rinnat paljaana hameessa, ilman pikkareita. Runkkarit saa koitella tissejä ja pillua. Itse katselen vierestä kalu kädessä. Kun vaimoani on tarpeeksi spermattu, ruiskin itse myös ja poistumme paikalta. Mukava salainen harrastus meillä. Pidämme naamiota niin kukaan ei tunne.

        Buaahaa spede Buaahaa


      • Anonyymi

        Mut siis ihan oikeesti, kiihottaa nähdä miehen siemensyöksy. Haluan tuntea sperman tuoksun vaatteillani.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vaimon kanssa harrastellaan siten, et mennään runkkupaikoille ja vaimo on rinnat paljaana hameessa, ilman pikkareita. Runkkarit saa koitella tissejä ja pillua. Itse katselen vierestä kalu kädessä. Kun vaimoani on tarpeeksi spermattu, ruiskin itse myös ja poistumme paikalta. Mukava salainen harrastus meillä. Pidämme naamiota niin kukaan ei tunne.

        Ette sompasen levikkeellä ole käyneet? Törmännyt siellä pariin jonka nainen antaa koskea ja runkata spermat päälleen kun mies katselee vieressä.


    • Anonyymi

      Siinäpä taas yhden titityy trallallaa hönön löpinöitä

    • Anonyymi

      Etkö saanu suutas auki!?

    • Anonyymi

      Miesparin unelmaako

    • Anonyymi

      Eikös sinne tanssipaikoille mennä "vonkaamaan" ja siitähän sitten seuraa monenlaista kivaa.

    • Anonyymi

      Kun menemme mieheni kanssa ravintolaan, festareille tai vaikka tanssipaikalle, niin jos olemme suunnitelleet etsivämme minulle vierasta, niin harvoja ovat ne kerrat, kun ei ole löytynyt sopivaa.

    • Anonyymi

      Huora!

      • Anonyymi

        Ei vaan ihan tavallinen nainen..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei vaan ihan tavallinen nainen..

        Huora mikä huora thats it


    • Anonyymi

      Saisinpa minäkin ruiskikia naisen rinnoille pitkästä aikaa.
      Kevät on saanut mahlat virtaamaan viiskymppisenkin palleissa.
      Karvaiset, muutaman viikon lastinssa puĺlistelevat pallit.
      Selibaatti alkaa jo riittää.
      Kyllä näistä riittäisi spermaa parinkin naisen tisseille.
      Jospa Espoosta löytyis naispari joka haluaisi katsella ja antaa spermata tissinsä niin laittakaa viestiä.
      Saa koskeakin.
      Andy

      • Anonyymi

        Älä nyt tukehdu paskahousu , ota iisisti ettei paska leviä lattialle


      • Anonyymi

        Annahan Andy joku yhteystito niin katsotaan ...
        Puiston hämärissä olen jonkun kerran diskon jälkeen tehnyt pikku palveluksia tanssittajilleni.
        Tuntuu kiihottavalta saada spermat avonaiseen puseroon niin että kotona voi vielä ihailla
        spermaisia rintaliivejään peilin ääressä.
        Kerran on diskomekkoni saanut kaiken päälleen ja sitä mekkoa säilytin pesemättömänä pari viikkoa vaatekaapissa ja katselin aina iltaisin vaaleita roiskeita sinisellä satiinilla.
        Tämä korvaa monin verroin sen kun ei uskalla antaa pillua ihan vieraille kundeille. Oma poikaystävä kun on komennustöissä ulkomailla.

        Nea


    • Anonyymi

      Ex-tyttöystävän työpaikalla käymässä, mennään "kahville" pankkikonttorin yläkertaan jossa henkilökunnan sosiaalitilat ja kahvihuone sijaitsee. Exäni aukoo housuni kahvihuoneessa, eteeni polvistuen. Kietoo sormensa kovana seisovan munan ympärille, ja aloittaa himokkaan suihinoton runkkaamisen kera.
      Torun Exääni pettämisestä, ja munaa imevän varatun naisen meno muuttuu yhä vain kiihkeämmäksi kesken työpäivää. Alakerrassa ovi kolahtaa kiinni, ja jonkun virkailijan korkkareiden kopinaa kuuluu ala-aulasta.
      Exäni huulet irtaantuu sekunneissa, syljestään jo aivan märäksi tulleesta kovasta munastani. Sormet tekee kuitenkin vielä parit runkkausliikkeet liikaa, ja ammun spermat Exäni pelästyksestä kauniille kasvoille ja vaalealle poolopaidalle.
      Korkkarit kopisee jo rapuissa, ja Exäni spurttaa kuin kilpajuoksijatar äänettömissä tennareissaan kahvihuoneen vessaan. Kiskon pikaisesti housuni kiinni, ja siirryn kahvipannun viereen kaatamaan kahvia mukiin.
      Todella läheltä piti tilanne sanoisin! Mietin mitenhän Exäni saa siistittyä itsensä vessan suojissa, että kehtaa kohta liittyä kahviseuraan ovesta sisään tulevan työkaverinsa ja Mun kanssa :)

      • Anonyymi

        Niinpäs, sykkiikö riippukiveksessä?


    • Anonyymi

      Itse seison alasti muna suorana parvekkeella .

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 89 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1964
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1720
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      57
      1360
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      76
      1320
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      1028
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      926
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      923
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      882
    9. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      109
      853
    10. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      73
      846
    Aihe