Floridasta +1 850-850-2943
Huijaus puhelut
6
753
Vastaukset
- Anonyymi
Samasta numerosta tuli minullekin mutta en ehtinyt vastaamaan.
tiedä sitten mistä hornasta oli lähtösin. - Anonyymi
Voi olla tärkeäkin puhelu. et voi tietää jos et vastaa ollenkaan. Nykyään maatunuksilla ei ole mitöään merkitystä, ouhelu voi tulla vaikka naapuriltasi joka on hädädssä.
- Anonyymi
Eipä ole tärkeä puhelu moiset
- Anonyymi
Oma kännykkä android väittää että florida en ole mitään säätöjä puhelujen tehnyt no olin tiskaamassa kun puhelu oli tullut.
- Anonyymi
Soitin takaisin ja kuului naisen naurua vaan eikä sanonut mitään.
- Anonyymi
Eläkeläinenhän se taas Floridasta luukuttaa Skypellä suomalaisille yrittäjille ai kuka?
https://suomiuutiset354415016.wordpress.com/2018/10/15/scanetto-oy-pentti-virran-tarina/
Lisää googlessa aiheesta:
Sumuttajat telemarkkinoilla - yritykset ja elinkeinotalous
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin27110014IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3247205Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?851903Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1161600Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61481- 1091181
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751159Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin48959Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus24810MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312762