P-kylän apteekin rempan myötä sinne tuli uusia kasvoja joiden käytökseen toivoisi parannusta , kyselin lääkkeeseen koskevaa tietoa vaan tuppisuu poika ei joko halunnut tai tiennyt asiasta mitään joten vastaus jäi saamatta , tätä tapahtui useamman kerran joten muutto Nurmeksen puolelle ja asiat selviää.
käytös apteekissa
16
1108
Vastaukset
- Anonyymi
Vaikuttaa, että olet vain hankala asiakas ja kaikesta kitisijä.
- Anonyymi
Jospa älypuhelimessa on jäänyt peli, tai viesti kesken.
- Anonyymi
Eikö asiakaspalveliat itse huomaa käytöstään itse katson työssäni hyvin kriittisesti itseäni sempä takia en voisi kuvitella olevani asiakaspalvelu työssä kun huonopäivä sattuisi olis suomi24 täynnä kommentteja vittumaisesta asiakaspalvelijasta.
- Anonyymi
Asiakaspalvelijana suosittelisin kitisijä asiakkalle & käytöstapojen parantamista
- Anonyymi
Porokylän apteekissa on hyvä palvelu.
- Anonyymi
Palvelu pelaa hyvin
- Anonyymi
Palvelu hyvä ja henkilöstö ammattitaitoista.
- Anonyymi
Saako diapamia? 🥰
- Anonyymi
Minulle ainakin yksi paskanhailee apteekkarien ja farmaseuttien aspataidot, kunhan saa apteekista jatkossakin putsit värkit & muut spigutus vermeet ja bentsoja niin olen erittäin tyytyväinen.
- Anonyymi
No oletko saanut?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No oletko saanut?
Kyllä. Ruiskut,sterifiltterit ja klikkikupit löytyy aina ystävällisen palvelun kera. :)
- Anonyymi
Kyllä nusessa ainakin narkkien kelpaa olla ja elää. Miepästä saa hyvät ryynit reseptille, neulanvaihtopiste toimii moitteetta ja terkkarilta korvaushoitolääkkeet pienellä vaivalla.
- Anonyymi
Keskustan apteekki on paras, ikinä en mene porokylän apteekkiin.
- Anonyymi
Porokylän Apteekissa on hyvä palvelu, monta työtä päällekkäin ja jaksavat vielä hymyillä. Kertooko tuo mitään?
- Anonyymi
"Peräkylällä" on monessa asiassa toivomisen varaa, Tokmannilla on asiallinen palvelu.
- Anonyymi
Eikä oo se yksi jöröjukka siellä, vaan niitä on kaksittain, ne oletetut miespuoliset. Hirveät nootit asiakkaalle kun haet laillisia lääkkeitä, joita olet jo varmasti oppinut käyttämään oikein vuosien esim. kipujen vuoksi, eiköhän asiakas tiedä itse parhaiten miten niitä käyttää. Minäkin siirryin keskustan apteekin asiakkaaksi, äänestin jaloillani.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3574237Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1393713Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92411KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti772254Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei112224Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1501891Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181798- 1181796
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241399Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j1551085