Uusi hieno malli nyt maassamme ostettavissa, oletteko jo tilanneet?
Kuinka moni hankkii RAV4 GR sport??
Anonyymi-ap
22601
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Eiköhän tuon aika ole jo ohi.
Aika ohi? Miksi? Uutuusmalli!
Samaa kuraa kun kaikki muutkin Toyotat.
Korkealuokkainen ja hyvin tehty auto. Ajettavuus erinomainen. Matka-ajossa voittamaton.
oletkos muka ajanut gr sporttina? noita ei oo vielä ees essarina!
Ei ole peltoo EN TARVII PASKAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Niin lääkkeitä sinä tarviit.
Hieno peli.
” GR Sport -käsittely näkyy rohkeana asenteena mm. kiiltomustien pyöränkaarien, kylkilistojen ja takaluukun koristelistan muodossa”
Pelkkä koristeltu paskahuussi, ei muuta.
Miksi ostat Toyotan kun Mazda CX 60 on paljon parempi auto.
Lukekaa ja itkekää Tojomiehet.
https://www.actualidadmotor.com/fi/Mazda-laaja-takuu-autot-6-vuotta/
Pistäjän jotain perusteluja _mielipiteellsei_.
Heh, Maksalaatikko muka parempi? Epäonnistunut nykivä automaattiloota jossa ei ole momentinmuunninta vaan kaksi kytkintä. Empii ja nykii bensaplugarimallina ja diesel kuusipyttyinen menneen ajan nokileka.
RAV4 GR Sport on hieno ja tukevampi alusta tekee mutkatiellä kivemman ajaa kuin perusmallit. Ja alcantaraa penkit. Vanteet 19" erikoiskevyet. Syyskuussa ekat esittely/halliautot näistä liikkeisiin tulossa.
Erikoiskevyet 19 tuuman vanteet ei auta hirvenväistökokeessa: https://www.youtube.com/watch?v=VtQ24W_lamY
Jopa luupää-Datsuni suoriutuu paremmin! Mazdan 3.3 litran suora kutonen jyrää jatkuvassa voiman tuotossa ja kestävyydessä. Tässä tyylinäyte miten "Toiijjota kestää!"
https://www.youtube.com/watch?v=8U1rs3bI-HA
Toyota tekee halliautoja!! Ei voi käyttää mutta näyttää muka hyvältä "hallissa" :D
Malliksi Toyotahimoajille miltä oikea auto pitää näyttää ja tuntua-
https://youtu.be/LOrXoTA30UM
Todella upea auto ja wau mitkä vanteen! Jo muutenkin särmästä RAV4:sta tulee sporttisella varustepaketilla erittäin arvostettu ajonautinto!
Minä laitoin heti tilaukseen! Tämä on jo niin arvostettu ajonautinto ettei näitä kaikille halukkaille riitä!
Eiks Corolla cross ole samaa kaliperia ravin kanssa, Toyota rönsyilee liikaa päällekkäisten mallien kanssa.
Pitää selvittää vielä uusi CR-V. Se voi kyllä olla hiukan turhan iso. Komea kylläkin.
https://www.honda.fi/cars/new/cr-v-kohta-taalla
Tilaukseen!
Hihihihihihi. Buhahahahahahaha. Vai että tilaukseen. Iihihihihihihihi
Tilattu 20.7.23, noin 6 kk odottelua. Premiumväri punainen. 👌
Lähekkö viivalle? Sun tuliterä Tojo vastaan mun 20-vuotias piristelty Bemu. Vai miten ois pari kiekkaa Alastarolla?