Kenttäsirkkeli

Anonyymi-ap

Löytyykö kuusamosta kenttäsirkkeli sahurii? Jolla olisi myös tukinkuljetus kalustoo? Jos joku tietää nii voisko tänne laittaa yhteystietoja, olisi tarve nyt kesällä.

6

810

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Herra Hakkaraisen saattaa tavoittaa EUsta tai Hondurasin punaisten lyhtyjen alueilta.

      Ps. Pistäkää ehtoollisviinit piiloon, Teukalla kyllä suu napsaa ja tossu pomputtaa. Sahurin hommoo tuo ossoo, ihan promilleissaankin.

    • Anonyymi

      Eipä tullu järkevää vinkkii, no kuusamolaisilta ei voi oottaakkaan mitään järkevää, asiasta vittuuntuneena ostin traktorin ,kuormaauton ja kenttäsirkkelin omaksi ja rahalla enkä velaksin niinku kuusamolaisilla on tapana, yleensä kuusamolaiset ovat vitun köyhii ja laiskoja,lisäksi vielä lyhytkasvusii ja pienimunasii kääpiöitä.

    • Anonyymi

      Sitä on monenlaista,suun soittajaa.

    • Anonyymi

      Kateellista porukkaa nuo etelän vetelähousut

      • Anonyymi

        Tunnetko montakin vetelä housua?? Enemmän niitä vetelä housuja löytyy täältä pohjoisesta


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      127
      3411
    2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      55
      2981
    3. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      2484
    4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      112
      2030
    5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      170
      1674
    6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      30
      1308
    7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      54
      1142
    8. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      16
      943
    9. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      110
      914
    10. Polvinen hylkäsi Persut

      Polvinen teki ratkaisun, lähti Persujen paraati paikalta. Moni on jättänyt puolueen tavallisten kansalaisten joukosta.
      Kajaani
      156
      891
    Aihe