Häpeä ulkonäköäni ja näen

vain pelkkiä vikoja, koska niistä toiset jaksaa muistutella. 😢
4965
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jokaisessa on vikansa, myös niissä jotka irvailee.

Äänestä
  • Just näin varsinkin.

    Äänestä

Älä häpeä. Se ei kanna minnekään. Ole oma itsesi. Joka tuollaisesta muistuttelee, on itse ruma ihminen, sisäisesti ainakin. Ja myös ulkoisestikin mun mielestäni, koska jos on ruma sisältä, on ruma myös ulkoisesti. Ei siitä kauneutta revitä mitenkään.

Äänestä

Sama, naiset innokkaasti haukku 14cm munaani pieneks nuoruudessa niin oon ollu koko elämän selibaatissa sen takia

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

vain pelkkiä vikoja, koska niistä toiset jaksaa muistutella. 😢

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu