kuukausitilauksella

Mersun sähköautoihin tuntuvasti lisää kiihtyvyyttä – vaikka kuukausitilauksella.
BMW penkinlämmittimet yms...

Suuntaushan on ihan perseestä!
4166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siksi autohakkeroinnista on tulossa kattava bisnes.

Äänestä
  • Hyvä tuloinen bisnes.

    Äänestä

  • "sirutus" oli aikansa, nyt pitää tehdä muuta.

    Äänestä

  • 15 min hommasta voi saada tonneja euroja.
    Modattujen autosoftien yhteisö ei laskuta latauksista.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mersun sähköautoihin tuntuvasti lisää kiihtyvyyttä – vaikka kuukausitilauksella.
BMW penkinlämmittimet yms...

Suuntaushan on ihan perseestä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu