Vanha sydän

Tunnen itseni niin tyhmäksi. Ei sulla ole mitään tunteita mua kohtaan, sä pärjäät hyvin ilmankin. Mä se kärvistelen tunteissani, mut kaipa ne loppuu aikanaan.

N->M
14606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Jos tää oli eräälle tietylle mmiehelle, niin kärvistelyä se on täälläkin koska tunnen niin paljon erästä naista kohtaan. Ja tuntuu, etten pärjää ilman häntä, vaikka tietysti pärjäänkin, mutta kovin tyhjältä tuntuu ilman häntä. Niin onnettomalta, vaikka mitä tekisin. Niin tyhjältä.

Äänestä
  • Koska olet nähnyt hänet viimeksi? 😊

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Koska olet nähnyt hänet viimeksi? 😊

    Liian kauan sitten. Ihan liian kauan sitten.

    Äänestä

  • Tää oli kyllä J-miehelle.

    Äänestä

  • Kerro nyt jo ketä sä täällä kaipaat??

    Mmiestä kaipaava

    Äänestä

Eikös se alle nelikymppien syrän oo kuitenkin.. yhtä vaaleaa ajattelen..

Äänestä
  • Meni ohi.

    Äänestä

Koskas olet alkanut miestäsi kaipaamaan? Täällä olisi yksi mies innokkaana odottamassa itselleen suotuisaa vastausta.

Äänestä
  • Maaliskuussa, tavallaan jo aiemmin, koska en näe häntä tarpeeksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Maaliskuussa, tavallaan jo aiemmin, koska en näe häntä tarpeeksi.

    Itse en näe häntä juuri muuten kuin ohimennen. Hiljan nähtiin kyllä.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Itse en näe häntä juuri muuten kuin ohimennen. Hiljan nähtiin kyllä.

    Tavallaan osuu, mutta ei kuitenkaan. Hiljan ei jotenkin sovi hänen suuhunsa eikä ihan siihen, milloin nähtiin.

    Äänestä

Kummalla se vanha sydän on ? Sulla vai J miehellä? Mahatko olla M nainen?

Äänestä
  • Meillä on vähän molemmilla... olen M nainen ja kaipaan J miestä 😍

    Äänestä

Olisitpa puhunut hänelle suoraan, jos molemmat vapaita ja suhtkoht normaaleja ihmisiä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tunnen itseni niin tyhmäksi. Ei sulla ole mitään tunteita mua kohtaan, sä pärjäät hyvin ilmankin. Mä se kärvistelen tunteissani, mut kaipa ne loppuu aikanaan.

N->M

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu