Yritä vaan pelastaa oma nahkasi

Jäit jo kiinni! H**ra.
9149
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No terve onko kaikki hyvin?

Äänestä

Miks joillain voi olla niin vaikeeta hyväksyä, että tunne on kuollut toista kohtaan. Ei rakkautta voi pakottaa. Ei siinä auta mitkään huorittelut ja muutkaan nimittelyt. Ne ajaa toisen ainakin vielä kauemmaksi.

Äänestä
  • Joo toi nimittely on hirveetä! Oon samaa mieltä.

    Äänestä

  • Sano se mulle ettet rakasta!

    Äänestä

  • lopettakaa jo minusta riitely tuossa ei ole enAAN MITAAN JARKEVAA

    Äänestä

Kiitos ziisuskraistsuperstar ettei minun elämässäni ole tällaista draamaa tällä hetkellä.

Äänestä
  • Draamanhakuiset riidanhaastajat on vaikeasti sairaita tai/ja läpeensä pahoja.

    Äänestä

Ei ketään saa nimitellä mielummin itse katoan jos riita tulee koska en halua riidellä ja tulee muutenkin paha olo ja on tullut riidasta vaikeuksia

Äänestä

Miksi tämä intohimoinen palstaraivohuuto? 🙉

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jäit jo kiinni! H**ra.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu