Ylikiloinen nainen...

Syöt minut perkatoon, siksi suhteemme ei toimi.
22149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Tai jos se vika on siellä korvien välisssä..

Äänestä

En tiedä miksi edes kirjoittelet hänelle???

Äänestä

Valmista teille terveellistä, monipuolista ruokaa. Käykää yhdessä lenkillä.

Äänestä

Kirsi lopeta heti

Äänestä

Läskikaisa maksaa🤑

Äänestä

Koko ajan laihdutan ja välillä onnistuukin.

Äänestä

Tuota olen vähän epäillytkin. Kannattaa puhua suoraan toiselle, jos oikeasti noin.

Äänestä

Tulee pahamieli tällaisista kirjoituksista , ihan sama kenelle ne on osoitettu.

Äänestä
  • Niin tulee. En ymmärrä mikä tarve miehillä on ihan suoraan sanottuna kiusata naisia tällä palstalla. Joko sitä yhtä naista elämässään tai sitten haukkua tai syyllistää naisia joukkona muuten vain. Täytyy olla oma elämä huonolla tolalla ja itsetunto ruvella tuollaisilla.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Niin tulee. En ymmärrä mikä tarve miehillä on ihan suoraan sanottuna kiusata naisia tällä palstalla. Joko sitä yhtä naista elämässään tai sitten haukkua tai syyllistää naisia joukkona muuten vain. Täytyy olla oma elämä huonolla tolalla ja itsetunto ruvella tuollaisilla.

    Niin ja naisilla myös. Mikä tarve naisilla on kiusata toisia naisia täällä palstalla? Sitä tapahtuu joka tunti täällä. Tuollainen aloittaja Iuuseri käy paljon harvemmin vinkumassa jalkeenjaaneita juttujaan. Sivusta

    Äänestä

😆 mulla on jo lapsia! Ei mun tarvi adoptoida sua riippakivi! 😂

Äänestä

Siinä oikein taas mallivahempi… ”Lapseni on riippakivi”
Miks vitus sullon lapsia😤

Äänestä

Annapa tunniste niin en syö.

Äänestä

Minua ei haittaa jos minua nimitellään ylikiloiseksi mutta se vähän haittaa jos kaivattuni on tuollainen turhake. Oksettava ajatus että tuollaiseen ihastuisi.

Äänestä

Onko rahatilanne noin huono? Suomessa kaikilla on mahdollisuus, tyhmilläkin.

Äänestä

Olet harvinaisen ruma mies. En huomannut silloin kun olin ihastunut.

Äänestä

Syödään omia ruokia, omilla rahoilla ostetaan. Ja jääkaapissa omat hyllyt sekä muissakin kaapeissa.

Äänestä

😂😂😂

Äänestä

Sitä kovasti yritän ylityhmä mies.

Äänestä

Laita ruokarahaa tulemaan. 50 euroa viikossa riittää.

Äänestä
  • Mulle ei riitä millään, joten pitäköön tyhmä mies olemattomat rahansa.

    Äänestä

Köyhät kyykkyyn!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Syöt minut perkatoon, siksi suhteemme ei toimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu