Hajovaako hallitus ennen kuin saadaan nimitettyä. Kokkareet on ihan pulassa ilman kepua voi voi orpo poeka
Hajoaako hallitus
10
782
Vastaukset
- Anonyymi
Eteenpäin!
- Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#178477891
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
RKP lähtee helposti pois jos Tynkkynen vielä sooloilee.
Samalla demarit astuu remmiin. - Anonyymi
Kepu ois hyvä apu puolue
- Anonyymi
Kepu ei tule mukaan missään tilanteessa sillä vaikeudet hallituksessa naurattavat eniten juuri kepulaisia kun hallitus joutuu tekemään juuri niitä asioita mistä on edellistä hallitusta moittinut.
- Anonyymi
Kyllä hallitus kokoon saadaan mutta ei ole pitkä ikäinen.
Kunhan persujen kannattajat huomaavat miten kokoomus kusettaa heitä niin mölö nousee ja Purran on pakko lähteä hallituksesta.
Näette vielä miten köyhiä kurmuutetaan.- Anonyymi
Jep, joko persut lähtevät tai puolue hajoaa siinä heillä on kaksi vaihtoehtoa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jep, joko persut lähtevät tai puolue hajoaa siinä heillä on kaksi vaihtoehtoa.
Ja lopuksi keskusta tulee ja pelastaa koko suomen ja sen jälkeen kaikki ollaan kepulaisia kun ne on niin hyviä.
- Anonyymi
Kommentti: ”Kuningas” ja ”visionääri” – Orpon ylistäminen lipsahti jo koomisuuden puolelle".
- Anonyymi
Kyllähän Kaikkonen ja uusi hallinto näyttää vielä taivaan merkit politiikan saralla,pankaa tämä julistukseni mieleenne.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452416
- 1751671
- 911566
- 681518
- 79904
- 68841
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6805- 57792
- 59776
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes152735